להחזיק ידיים
להחזיק ידיים istock

"למה? כי אכפת לי ממך". המשפט הזה המיס אותה. "וואו, תודה חדווה. באמת?!" לי זה היה פשוט. "אז נקבע לשמונה בערב?". "סגור, נדבר".

היא מתקשרת לא מעט בשביל להתייעץ. היא מוצאת בי כתובת לשאלות חייה. ככה זה, אחיינית בכורה לדודה הצעירה- קרובות בגיל, הקשר מיוחד. וגם- נו, טוב, בכנות, ב"ה התברכתי בכישרון ההקשבה וההעצמה (יפה לי שאני מצליחה להודות בזה ככה).

אבל שאבוא עד נתניה לצאת איתה לבית קפה? לזה תהילה לא ציפתה. אני חולה עליה, וכל כך רוצה להיות בשבילה. והיא גם יודעת לבחור בתי קפה נחמדים.

***

פיהקתי פיהוק מוגזם- "אוווו, איך אני עייפה", מותחת את ידיי הכי רחוק שיכולתי.

סיימנו מאוחר, תהילה יצאה מוארת. ואני- לא הייתה צריכה להדליק אורות בדרך הביתה- הייתי כולי אור. לסיפוק שלי אחרי שעזרתי- אין גבול ואין תחליף. הלוואי שהיו לי יותר הזדמנויות. באמת ברכה וכח שה' נתן לי. היא אפילו אמרה לי- כל פעם שאני מדברת איתך הלב של נרפא.

תהילה עוזרת לי להוציא את עצמי לאור. ואני עוזרת לה. מה יותר מושלם מזה?

"את לא מבינה"- הנחתי את ידי, שרפתה מלהתמתח, על כתפה של אביגיל, חברתי לדלפק "אין, לדבר עם אנשים, לעזור, לייעץ- פשוט עושה לי את זה!"

אביגיל חייכה. היא מכירה אותי. היא זו ששומעת אותי רוטנת בשקט, ולפעמים ללא שליטה גם בקול על כמה שנמאס לי, שחנוק לי, כמה שבא לי לפרוש כנפיים! להתקדם בחיים לעבודה שמחייה אותי באמת. אז מה אם למדתי ניהול מערכות מידע? למה לי לבזבז את מירב חיי כי החלטתי ללמוד מקצוע מסוים לפני עשור וקצת?

"אולי פשוט עופי מכאן?" אביגיל דחפה אותי קלות. צחקנו. "הולכת להכין לי קפה, להכין גם לך?"

***

עופי מכאן.

המשפט הזה חזר לי בראש עשרות פעמים מאז שנכנסתי לרכב. לא יודעת מה מצאתי בו.

הוא כל פעם הביא איתו רגשות אחרים. פעם של צחוק, על חברות נעימה- הדבר הטוב הכמעט יחיד במקום הנוכחי שלי. פעם של הבנה שזה פשוט לא המקום שלי ואני חייבת לעזוב.

ואז ההבנה- שממש מכאן והלאה אני חייבת ויכולה לעוף קדימה! עופי מכאן!

לחלום שלי נפתחה דלת הכלוב, והוא מתחיל להניע כנפיים. באמת- פשוט לעוף?!

***

לבעלי לא היה צורך לשאול מאיפה חזרתי. מזהים ישר את האור על הפנים שלי כשאני חוזרת מהקליניקה.

אין לתאר את הפער בין איך שאני נראה כשאני חוזרת משם לבין איך שהייתי חוזרת פעם מהעבודה. פה הכוחות שבי באים לידי ביטוי!

וכשאני מפתחת ומשתמשת בכוחות שבי, הם מאירים חזרה כמו פרוג'קטור ענק. ועכשיו, לאור הזה זוכה לא רק תהילה היקרה, שנישאה לפני מספר חודשים.

כי הכלים המקצועיים שקיבלתי בלימודים - שדרגו בצורה בלתי רגילה את הכוחות שה' נטע בי. ואני עוזרת לבּנות לחלום, לרצות, להתקדם.

ועוד ועוד נעזרות בכל הטוב הזה שיש לי לתת, בדרך שלהן להקמת משפחה. והאור שיוצא מתוכי מחייה אותי, והאמת- שגם את המשפחה שלי.

***

גם לך יש חכמת לב, יכולת הקשבה ואכפתיות? גם את כתובת לאנשים ורוצה להפוך את הכישרון הזה למקצוע? גם את חולמת להיות שותפה בהקמת בתים בישראל? אצלנו תקבלי כלים וליווי צמוד להפוך את הכישרון שלך למקצוע!

מסלול הכשרת מאמנות רגשיות בשיטת עומק הקשר

אצלנו תלמדי את השיטות החמות בעולם האימון והטיפול, תוך תהליך אישי מעצים, ותוכלי להגשים חלום להיות מאמנת רגשית, בע"ה כבר ממש תוך כדי הסטאז'!

כל הפרטים כאן

הצטרפי עכשיו אל המחזור השישי במסלול הכשרת מאמנות של מכון עומק הקשר ותהיי חלק מהבוגרות האיכותיות שלנו, עצמאיות או חלק מצוות המכון, שבסיעתא דשמיא החוגג בימים אלו 1000 זוגות שהגיעו דרכו לחופה!

רוצה גם לעוף?- מכאן!

למה את מחכה?!

אפשר גם בטלפון - בשמחה! 058-4170276

whatsapp
הצטרפו לקבוצת הוואטצאפ של ערוץ 7