אביגיל
אביגיל עיצוב עטיפה: סטודיו MATISHRIKI צילום: שי בראל

אביגיל, או בשמה המלא אביגיל קלינג טנג'י, משחררת סינגל שני מתוך אלבום הבכורה שבדרך שמשלב סול, B&R ופולק, ומכיל טקסטים כנים הנוגעים סביב חיי היום יום מתוך נקודת מבט נשית ואמונית.

בשיר, שנקרא "והלב ייפתח", היא כותבת על הקשבה לקולות שעולים מן ההרים, מן הרוח הנושבת סביבה. קול שקורא לה לצאת, ללכת, להגשים את החלום. להבין שעכשיו זה התור שלה. למרות החששות- הלב עוד ייפתח, הים ייבקע והשמש עוד תזרח, פשוט כי זה מוכרח לקרות.

אביגיל היא מוזיקאית, זמרת ויוצרת שספגה את עולם המוזיקה והנגינה עוד בבית ילדותה , כיום, לאחר שלמדה תרפיה במוזיקה, היא משלבת את העיסוק במוזיקה ככלי ריפוי ובמקביל היא מנגנת כ-DJ.

"כל השנים כתבתי" היא מספרת, "והשירים נכנסו ישר למגירה. כי להתחתן וילדים ופרנסה ולימודים ועוד תואר ועסק שמתפתח אז בשביל מה ולמה? ומאיפה עוד כסף ואנרגיה וזמן להשקיע בזה. ואם לא יאהבו? ואם לא יצליח? ואיך זה יקרה בכלל עם ההלכה? אין לי תשובה. רק דחף מטורף וקול ברור שאומר לי: עכשיו תורי".

"אחרי שנים שבהם מכירים אותי בעיקר כ די ג'יית בסצנה של מסיבות נשים ואירועים, שזה כיף ומגניב לתת מקום ולנגן יצירות של אחרים, הגיע הזמן לקפוץ למים ולתת ביטוי ליצירה האישית שלי. זה דורש ממני הרבה יותר אומץ וחשיפה אבל מרגישה שזה הזמן שלי. ואם לא עכשיו אימתי. אני מאמינה שלא סתם קבלנו מתנות משמיים, והגיע הזמן להוציא אותם החוצה. והלוואי ויעשה טוב בעולם".

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו