סדנת אלתור של שלופתא
סדנת אלתור של שלופתא צילום: יחצ

עבודה יום-יומית וארוכה עלולה ליצור שחיקה ועייפות אצל הרבה אנשים. מה התרופה לכך? רק מנוחה וכיף. כיצד נעשה זאת? בעזרת סדנת אלתורים של שלופתא.

הסדנה תעזור לכם להגיע להיכרות עמוקה בין כל חברי הצוות ותוביל לשיפור התקשורת הבין אישית, תוך יצירתיות, שחרור והמון צחוק.

מה הן סדנאות אלתור?

לפני הכל, מהו בכלל האלתור? אלתור הוא מצב של הוויה של פעולה ללא תכנון מראש. האלתור יכול להתפרש כריקוד, יצירת אומנות, פעולה מצחיקה, שירה או כל תגובה למצב כלשהו. בדרך כלל האלתור נחשב לרגע שהוא ספונטני, של תגובה ללא חשיבה מעמיקה.

כן, אנחנו יודעים שמחשבה על רעיונות לגיבוש צוות יכולה להיות מעייפת וקשה, אבל אנחנו חושבים שכדאי שתסמכו עלינו, כי זה הרעיון הכי טוב מבין כולם.

אתם והצוות שלכם מוזמנים לקחת חלק בסדנאות האלתור של ההרכב המוכשר "שלופתא" שיגרמו לכם להרגיש נוח – במיוחד כשאתם עושים שטויות. במהלך הסדנה תתנסו בתרגילים שונים מהעולם הרחב של התיאטרון ותזכו לעבור תהליך ולהרחיב את אזור הנוחות שלכם גם מהבחינה האישית, וגם עם הצוות בעבודה.

מה קורה בסדנאות האלו שכל כך עוזר בגיבוש צוות?

סדנאות האלתורים של שלופתא מונחות על ידי שחקנים מדהימים שיעזרו לכם להשתחרר ולנסות דברים חדשים.

בסדנה אין נכון ולא נכון – המטרה היא לתת לכל משתתף את ההזדמנות והמקום להיות חלק ממשהו, להנות ולהתנסות בחוויית האלתור. בכל סדנה מגלים איזה כישרון חבוי, אולי הפעם זה אתם.

אנחנו מבטיחים לכם שאת סדנת האלתורים של שלופתא העובדים שלכם לא ישכחו לעולם, ואין ספק שהיא תהיה במקום הראשון של הרעיונות לגיבוש צוות מבחינתם.

בזמן הסדנה תוכלו לשנות את הקריירה שלכם ולרגע להיות שחקנים ובמאים ליום אחד. תוך חשיבה של כמה שניות תוכלו ליצור את הסיטואציות הכי מוזרות ומצחיקות.

כדי שהסדנה תעבוד, אתם תצטרכו להיות כמה שיותר פתוחים לכל סיטואציה, לכבד את המשתתפים בה והכי חשוב לצחוק עד שתכאב לכם הבטן.

בזכות העולמות השונים של כלל העובדים, אנחנו מבטיחים לכם שכל סצנה שתצרו תהיה שונה אחת מהשנייה, מרתקת להפליא ואולי תזכו לראות את הבוס שלכם עושה צניחה חופשית עם דביבון.

איזה סדנאות יש?

הסדנה המומלצת ביותר לפיתוח צוות היא סדנת "כן ו...". בסדנה יעברו המשתתפים מסע על חוסר השיפוטיות, והיא משלבת בתוכה פיתוח של רעיונות קבוצתיים, מפגש עם טעויות, התנסות במצבי לחץ ועמידה מול קהל.

במידה והעובדים שלכם ייהנו מהסדנה, תוכלו להמשיך ולהרחיב את יכולות האלתור שלכם דרך סדנת "תקשורת אפקטיבית" ו – "דמיון ויצירתיות". הסדנאות האלו ירחיבו את יכולות האלתור שלכם ויעזרו לכם להמשיך ולהעמיק את הקשרים החברתיים שלכם בעבודה.

זה מוכח. כל אחד צריך לקחת רגע הפסקה, לצאת מהשגרה באמצע יום עבודה עמוס ולהגיע יחד עם כל חבריו לעבודה כדי לצחוק. מזל שכבר הכרתם את שלופתא, ההרכב שיעזור לכם להגשים כל חלום.

מאות חברות בישראל כבר הוסיפו את שלופתא לרשימת הרעיונות לגיבוש צוות, והם מספרים שמאז הסדנה שעברו, העובדים שלהם יותר פתוחים, עובדים אחד עם השני ביותר כיף, והבעיה היחידה היא שעד עכשיו כואבת להם הבטן מהצחוק.

אולי שמעתם על חלק מהחברות שכבר השתתפו בסדנאות האלתור של שלופתא. בניהן: רשת מלונות הילטון, הסוכנות היהודית, מיקרוסופט, פייסבוק, בנק הפועלים, פאלו אלטו, תנובה, בית החולים איכילוב, מימון ישיר ועוד.

גם אתם רוצים להשתתף ולהרחיב את יכולות האלתור שלכם? אתם יותר ממוזמנים ליצור איתנו קשר ולהפגיש אותנו יחד עם הצוות המרתק שלכם.

עזבו רגע את העבודה בצד, ובואו לעשות איתנו כיף.

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו