בריחת שתן. אילוסטרציה
בריחת שתן. אילוסטרציה צילום: pixabay

במהלך שיעול רציני, צחוק, מאמץ גופני וכדומה, ישנה דליפה בלתי רצונית של מעט שתן. מצב זה נגרם, כאשר רצפת האגן נחלשת ושלפוחית השתן מחליקה אל מיקום נמוך יותר משהייתה בתחילה.

התפקוד של הסוגרים הפנימיים באופן יומיומי גורמים לצלקת בשופכה פתוחה אשר עשוי לתרום גם לדליפת שתן. היום, חלק מהטיפולים החדשים והמתקדמים ביותר כוללים גם טיפולי אסתטיקה למניעת דליפת שתן במאמץ גופני ללא ניתוח נמצאים באילת.

טיפולים חדשניים באמצעות לייזר וגלי רדיו, גורמת לחימום האזור הפגוע, מה שיגרום לייצור של קולגן וחידוש ובניית השרירים והרקמות. חידוש זה של השרירים והרקמות עתיד להחזיר את המצב לקדמותו ולהצליח למנוע את דליפות השתן שלכם.

חשיבות הטיפול המידי של בעיית בריחת שתן

עניין וטיפול של דליפת שתן במאמץ שונה באופן של מילוי קמטים בתחום הטיפולי אסתטיקה כלומר, כאשר מתחילה בעיה של דליפת השתן, יש לטפל בה מיד, היות והזנחה של תופעה לא נעימה זו, עשויה לגרום לדליפה מוגברת של שתן עם השנים.

יש להגיע לטיפול אסתטיקה על מנת למנוע דליפת שתן במאמץ גופני ללא ניתוח באילת וכן בכל שאר ערי הארץ, על מנת לפתור את התופעה, אשר תחזיר נשים לאורח חיים תקין ואיכות חיים גבוהה הרבה יותר.

חשוב לומר כי בעיה זו גוררת בעקבותיה פעמים רבות גם בעיות פסיכולוגיות שונות אשר עלולות לפגוע רבות בהתנהלות חיי היומיום שלכם.

הטיפול פעמים רבות יעשה במקום פרטי על ידי עם יחס אישי

נגיד גם שבתחום האסתטיקה חשוב לומר כי על פי רוב בעיית דליפת השתן פוגעת בנשים בעיקר. כאשר נשים אלה, פונות אל קליניקה פרטית לטיפול אסתטיקה למניעת דליפת שתן במאמץ גופני ללא ניתוח באילת הן תעדפנה טיפול של רופא מוסמך.

בקליניקה של הרופא המטפל בכם, רופאת משפחה מזה שנים רבות, נשים רבות יכולות להרגיש הכי בנוח בשל העובדה כי מדובר בטיפול של רופאה, אשר עוסקת גם בטיפולי אסתטיקה וטיפולים רפואיים שונים באמצעות מכשירים חדשניים ושיטות עדכניות בלתי פולשניות לטיפולים יעילים בתחום זה. קיימים מגוון רחב של טיפולים המוצעים בקליניקה זו.

הטיפולים המוצעים בקליניקות לאסתטיקה הרופא המטפל בכם הם בדרך כלל: טיפולי הצערת עור בלייזר, טיפולי מילוי קמטים בהזרקות, טיפולי העלמת קמטים מהצוואר ומאזור המחשוף, הסרת סימני אודם וורידים בולטים באזור הפנים.

טיפולים הנעשים על ידי חומצה היאלורונית בחגור

על אף כל הקידמה בשנים האחרונות ועם שלל המכשירים החדשים במכוני הקוסמטיקה והצלוליטיס השונים את תהליך ההזדקנות ובלאי הגוף לא ניתן לעצור אך לחלוטין ניתן להאט. הגוף שלנו הוא מכונה מופלאה שעובדת בתיאום מופלא בכל יום ויום, אך ככל שעובר הזמן, תהליכים מסוימים במכונה הזו מעט משתנים מה שגורם לשינויים קלים במראה החיצוני.

ניתן לראות זאת בצורה בולטת על עורנו, ובייחוד עור הפנים שלנו, שמאבד מהגמישות והברק שלו ככל שעובר הזמן. אך בזכות הטיפולים החדשים עם החומצה ההיאלורונית ניתן להתגבר על תהליכי קימוט עור רבים.

מעט על החומצה היאלורונית וכל תפקידה בגופנו

ומה השוני מול חומצה היאלורונית חשוב לומר כי התהליך שמוסבר מטה נכון לגבי רוב ככל גופנו ומרכיביו. חומצה היאלורונית היא רכיב ייחודי שהגוף שלנו מייצר בצורה טבעית ושכמותו דועכת במהלך השנים. לרכיב הזה יש מרקם דמוי ג'ל שגורם לו לספוח נוזלים בצורה יעילה במיוחד, והודות לכך העור שלנו נראה מתוח ומלא. עם השנים שעוברות הכמות של חומצה היאלורונית בגוף יורדת והעור שלנו מאבד נפח כתוצאה מאובדן נוזלים וגמישות.

עם טיפולי חומצה היאלורונית בחגור, ניתן להחדיר לגוף את מה שאבד לו ולגרום לכם להיראות נפלא ללא כל צוקך בניתוחים מסובכים אשר עלולים להיכשל ולגרום עוגמת נפש רבה.

מעט על תהליך הטיפול בחומצה ההיאלורונית

הטיפול בחומצה ההיאלורונית נעשית על ידי הזרקה קלה ופשוטה לפנים העור. הזרקות של חומצה היאלורונית משמשים למגוון טיפולים אסתטיים וקוסמטיים, כמו מילוי אזורים שקועים ונפולים בפנים, החלקת קמטים וקמטוטים, עיצוב האף, עיבוי ועיצוב השפתיים ועוד.

המקומות בהם ניתן למצוא את הטיפול החדשני עם החומצה היאלורונית

אגב זה גם די דומה בעניין תחום המזותרפיה, ברור שברוב הקליניקות חומצה היאלורונית בחגור עם החומרים האיכותיים ביותר שניתן להשיג והמטפלים שיעניקו לכם את התוצאות הטובות ביותר. הרופא המטפל בכם כאמור מטפל בנשים וגברים ולכן סביר שהטיפול יהיה יעיל, כך שאתם יכולים להיות בטוחים שאתם בידיים של מומחים כאשר תבואו לטיפולים במרפאות שלה.

עם ידע רפואי נרחב וטיפולים מדויקים ומותאמים אישית, גם אתם יכולים להיראות נהדר לאחר טיפולי חומצה היאלורונית באחת המרפאות של הרופא המטפל בכם שבחרתם. אז אם אתם עושים טיפולי בוטוקס, עשו בחירה נכונה.

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו