משפחתו של עמירם בן-אוליאל שהורשע ברצח שלושת בני משפחת דוואבשה בכפר דומא, פירסמה השבוע סרטון המציג טענות על חקירת הפרשה שטלטלה את המדינה.

הסרטון ''צל של ספק'' מתפרסם לקראת הערעור שיתקיים בעוד כשבועיים בבית המשפט העליון.

בן-אוליאל, המיוצג ע"י עוה"ד אביגדור פלדמן ויהושע רזניק מבקש לערער על הרשעתו שהתבססה על הודאה שנגבתה בעינויים. גם במהלך המשפט טען בן-אוליאל כי הודאתו נגבתה תחת עינויים קשים – אך ללא הועיל.

הסרטון, שצולם על ידי בני משפחתו של בן-אוליאל, מציג את העובדות שמחלק גדול מהן, בחרה הפרקליטות להתעלם באופן מודע. כך לפחות טוענת המשפחה.

במשפחת בן אוליאל אומרים כי "בתיהם של בני משפחת דוואבשה העניפה, הוצתו מספר פעמים בעקבות סכסוכים פנימיים בכפר. השב"כ והפרקליטות לא השקיעו מאמצים בכיוון זה. עוד עולה כי לפי העדויות שנאספו בשטח, העידו תושבי הכפר שראו שני אנשים מגיעים ברכב, ואף נראו סימני צמיגים ליד הזירה. עם זאת, 'בהודאתו' אמר עמירם כי הגיע לזירה באופן רגלי, והשב"כ אף לא טרח לבדוק מי הוא האדם השני שהיה ברכב.

"גם כתובות הגרפיטי שהיו ליד הזירה, אינן תואמות את כתב ידו של עמירם. עדויות אלו, ונוספות, מוכיחות כי גופי החקירה לא מיצו את כלל כיווני החקירה בפרשת דומא", אמרו קרוביו של בן אוליאל.