כדורגל בעידן קורונה
כדורגל בעידן קורונה iStock

רגע לפני הקפאת ענפי הספורט באירופה? שבועיים אחרי תחילת הגל החמישי ברחבי אירופה ובאנגליה בפרט, ולאחר ששם הוחלט שלא להפסיק את משחקי הליגה, הודיעה היום (רביעי) ההתאחדות האנגלית לכדורגל כי משחק חצי גמר גביע הליגה בין ליברפול לארסנל יידחה.

הסיבה לדחיית משחק חצי הגמר בין ארסנל לליברפול האלופה לשעבר המחזיקה בשיא הזכיות בגביע הליגה, עם 8 כאלה, האחרון שבהם בעונת 2011/12, הינה בשל התפרצות קורונה אצלה.

בתחילה הודיע מאמן הקבוצה יורגן קלופ הגרמני כי שלושה משחקניו ושלושה נוספים מצוותו נדבקו ונמצאו חיוביים לנגיף, ויממה לאחר מכן הודיע כי גם הוא חיובי ואת מקומו אמור היה למלא עוזרו ההולנדי פפיין לינדרס, אך גם הוא נמצא חיובי לנגיף וליברפול נותרה ללא אנשי צוות מקצועי בכיר שיכולים לעמוד על הקווים.

בקשתם לדחיית המשחק מול ארסנל היריבה הותיקה, התקבלה אך היה זה בתמורה לויתור שלהם על יתרון הבייתיות בו החזיקו וכעת נקבע כי המשחק הראשון ביניהן במסגרת חצי גמר גביע הליגה ייערך באנפילד, אצטדיונה הביתי של ארסנל ב-13 בינואר ואילו הגומלין ייערך באצטדיון האמירויות של ליברפול ב-20 בינואר.

נדמה כי זוהי מגמה שהולכת ומתקבעת ברחבי אירופה כולה וענפי הספורט כולם, כאשר גם במפעל היורוליג של ענף הכדורסל האירופי התבטלו כל המשחקים שתוכננו לשבוע הקרוב בשל הימצאותם של שחקנים ואנשי צוות רבים חיוביים לנגיף ונכון לעכשיו משחק אחד בלבד נותר כמתוכנן.

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו