דאבור במדי הנבחרת
דאבור במדי הנבחרת צילום: רויטרס

"אנשים מכל המדינה תקפו אותי על פוסט באינסטגרם בלי סיבה", כך טוען חלוץ נבחרת ישראל בכדורגל וקבוצת הופנהיים הגרמנית, מונס דאבור.

כזכור, בימים הראשונים למבצע 'שומר החומות' שהתרחש בעקבות הטרור הערבי ששלט ברחובות ירושלים ובהמשך עבר במלוא עוצמתו ללוד וליתר הערבים המעורבות במקביל לירי טילים בלתי פוסק מצד ארגון הטרור חמאס שמעזה, יצא דאבור בתקיפות נגד השוטרים וכוחות הביטחון שפעלו בהר הבית נגד הפורעים הערבים, כשכתב בחשבון האינסטגרם שלו: "אל תחשבו שאלוהים לא רואה את עושי העוולה. יום יבוא והוא יתחשבן איתם".

הפוסט המסית של דאבור עורר סערה גדולה בארץ כמו גם בחדר ההלבשה של הנבחרת הלאומית, דבר שגרם להדחתו מסגל הנבחרת אליה חזר לאחר זמן מה.

עם זאת, במשחקי הנבחרת במגרשי הכדורגל בארץ, זכה דאבור כל זמן שנגע בכדור בשריקות בוז רמות.

היום (רביעי) התראיין החלוץ הערבי לאתר קבוצתו הגרמנית וטען כי הובן לא נכון: "אנשים מכל המדינה תקפו אותי על פוסט באינסטגרם. הם הפכו כל מילה שאמרתי ופירשו לא נכון".

לדברי דאבור, האשמה היא דווקא על אלו שפירשו כאשר כוונתו בעיקר לחברי הכנסת הימניים. "לא התכוונתי לפגוע באף אחד, אבל אנשים חיפשו קונפליקט".

דאבור סיפר כי שקל לפרוש ממדי הנבחרת כפי שרבים דרשו זאת, אך התמיכה של יו"ר ההתאחדות לכדורגל היא שגרמה לו לוותר על כך: "הייתי על סף פרישה מהנבחרת, אבל כל הקבוצה, הצוות, ונשיא ההתאחדות תמכו בי לחלוטין".

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו