צביקה ברגמן
צביקה ברגמן צילום: יח"צ

מה משותף לבנימין נתניהו ושמעון פרס? מה משותף לברק אובמה ודונלד טראמפ? מה משותף לאילון מאסק וביל גייטס? מה משותף לאלברט איינשטיין ולאייזיק ניוטון?

מה משותף לכל אלה יחד, וגם לוורן באפט, מארק צוקרברג, ג'ף בזוס, צ'רלי מאנגר ולעוד ועוד אנשים מצליחים ועשירים?

כולם משתמשים בקריאה גאונית כדי לפלס את הדרך שלהם להצלחה מכל נקודה שהם נמצאים בה.

כולם התחילו כמוכם, חלקם אפילו מנקודת התחלה נמוכה משלכם, אבל הם משתמשים בצורה נכונה וגאונית במשהו שנגיש לכולנו כל יום, כל היום וזה ממש ממש בזול.

ספרים!

זה מפתיע כמה הכלי הזה שקוף. מנוע הצמיחה הכי חזק שלכם נמצא מסביבכם כל הזמן, אבל חלקכם לא משתמש בו בכלל. חלקכם כן משתמש בו אבל בצורה לא נכונה, אומר צביקה ברגמן – המוח, מחבר הקורס המיוחד והיוקרתי "קריאה גאונית" .

"בכל יום יוצאים לאור בעברית מעל 20 ספרים, בכל יום. מעל 8,000 ספרים בשנה, שמתווספים למיליוני ספרים שכבר יצאו. מה הסיכוי שלך להגיע לקרוא ספר שיקדם אותך?", שואל צביקה ברגמן, שבעצמו כבר כתב והוציא מעל 70 ספרים, שחלקם אף תורגמו לשפות זרות.

"במהלך חיי קראתי אלפי ספרים שונים בתחומים שונים, והבנתי שלמצוא ספר שיכול לקדם אותי כעת מהמקום בו אני נמצא, זה בערך כמו למצוא מחט בערימת שחת. כלומר למי שלא קורא אין סיכוי להתקדם, אבל גם למי שקורא אין יתרון גדול מאד, כי מבין מיליוני הספרים הקיימים הסיכוי שלך לא גדול".

הקורס "קריאה גאונית" יצא לאור לאחר הביקוש חסר התקדים לקורס הקודם שהוציא צביקה ברגמן: "הפסיכולוגיה של המשקיעים". הקורס מותאם למשקיעים בשוק ההון, ולא רק, והפך להיות מורה דרך למשקיעים רבים ומאזינים של הפודקאסט של צביקה ברגמן "בורסה והשקעות".

קורס "קריאה גאונית" הוא קורס שנותן כלים רבי-עוצמה לכל אחד ובכל מקום. הקורס מלמד בקלות: למה לקרוא; מה לקרוא; איך לקרוא; ואיך לקרוא מהר.

כלומר בעזרת הכלים הללו יוכל כל אחד לבחור את הספרים שיוכלו לקדם אותו בכל תחום בו הוא מעוניין להתקדם, להצליח לקרוא ספר אחד לפחות בשבוע, להיות מרוכז ולהתמקד.

"אני מזמין את כולם להצטרף לקבוצת הוואטסאפ החכמה ביותר בעולם, ולקבל תשובות לכל השאלות שלכם בעסקים, בהשקעות, בשיווק, בקריאת אנשים, ביצירת קשרים ובכל תחום שאתם רוצים לקדם בחייכם", אומר צביקה ברגמן.

"קבוצת וואטסאפ שבה נמצאים החל מוורן באפט, מארק צוקרברג, פרופ' דניאל כהנמן, ד"ר חיים שפירא, נסים טאלב, פרופ' דן אריאלי, ג'ף בזוס ועד אלברט איינשטיין, ומי לא".

"אני תמיד נותן ללקוחות שלי 110%", אומר צביקה ברגמן, ושכנשאל מדוע, הוא צוחק ועונה: "כי העשרה אחוז - זה מה שכולם זוכרים. לכן כל נרשם לקורס מקבל את כל כספו בחזרה בצורת ספרים פיזיים, שנבחרו על-ידי בקפידה וישלחו אל ביתו, ובונוסים נוספים".

לפרטים נוספים אודות קורס "קריאה גאונית" והאזנה לפרק הראשון חינם לחצו כאן

קורס קריאה גאונית
צילום: יח"צ
מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו