רותם סלע
רותם סלע Photo by Noam Revkin Fenton/Flash90

אשת הטלוויזיה רותם סלע וחברת טורנדו הגיעו להסכמה מחוץ לכותלי בית המשפט, לפיה טורנדו תסיר את התביעה שהגישה וסלע תמשיך לייצג את החברה גם ב-2022.

לפי ההודעה שהוציאו לתקשורת: "הצדדים הגיעו להסכמה ברוח טובה ומחוץ לכותלי בית המשפט. טורנדו מסירה את התביעה שהגישה. רותם סלע היא הפרזנטורית של טורנדו בשש שנים האחרונות והשניים הולכים יחד דרך ארוכה, פורה ומשגשגת.

''רותם תמשיך לייצג את טורנדו גם בשנת 2022 והצדדים שמחים על שיתוף הפעולה גם בשנה זו. טורנדו וסלע מצרים על הטונים הצורמים שהוחלפו בין עורכי הדין של הצדדים ושמים זאת מאחוריהם", נכתב בהודעה.

כזכור, חברת המזגנים "טורנדו" תבעה את סלע בטענה שניהלה משא ומתן עם בנק דיסקונט כדי להיות פרזנטורית של הבנק, בזמן שהייתה מחויבת לטורנדו. חברת המגזנים גם פרסמה את השכר של סלע במסגרת התביעה.

המגישה הגיבה בחריפות באמצעות בא כוחה עו"ד שי אליאס: "לא ברור כיצד טורנדו רוצה שרותם סלע תמשיך לשמש הפרזנטורית שלהם לאחר שהכפישו אותה בכול מקום אפשרי וכינו אותה בכינויי גנאי". עוד נטען כי "טורנדו פועלת באופן כוחני וברוטאלי 'לאנוס' את סלע להמשיך ולשמש כפרזנטורית שלה. לאחר כל ה'דם הרע' שבין הצדדים אין כל תועלת לכפות זאת".

כאמור, אתמול (חמישי) פרסמו הצדדים הודעת פיוס, לפיה סלע תמשיך כפרזנטורית של טורנדו גם ב-2022, וחברת המזגנים תמשוך את התביעה שלה נגד המגישה.

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו