חיים מזרחי שהוכה בירושלים בידי שוטרים משחזר כאן חדשות

חיים מזרחי, שהותקף על ידי בלשי משטרה, פונה לבית החולים בעקבות החמרה במצבו הרפואי.

במשפחתו סיפרו כי במהלך השבת האחרונה הוא קיבל עירוי מספר פעמים וכי הוא מתקשה לחזור לתפקוד. לדבריהם, מצבו הרפואי אף החמיר וזו סיבת האשפוז המחודש הערב.

כזכור, ביום שישי שוחרר הצעיר מבית החולים הדסה עין כרם להחלמה בביתו.

ח”כ מיכאל מלכיאלי, ביקר בביתו ולאחר מכן אמר כי “ביקרתי כעת את הנער חיים מזרחי שהוכה על ידי משטרת ישראל. גם יו״ר ש״ס ח״כ אריה דרעי שוחח בטלפון עם הנער ואיחל לו רפואה שלימה.

חיים מזרחי הוכה בירושלים ונעצר על ידי בלשי משטרה סמויים לאחר שהעיר להם שפגעו עם רכבם ברכב אחר. המשטרה הביאה את מזרחי לדיון הארכת מעצר. השופטת שחררה אותו ללא שום תנאי. השופטת אף העבירה ביקורת קשה וחריגה על התנהלות המשטרה.

"שמו לי אזיקים בידיים וברגליים. עברתי התעללות והתחננתי שיוציאו אותי. בחקירה אמרו לי 'הרבצת, אתה קשור להפגנה'. לא נתנו לי לדבר עם עו"ד", סיפר מזרחי לכאן חדשות.

במשפחתו מבקשים להתפלל להחלמתו. שמו לתפילה: חיים בן שושנה.

ממשטרת ישראל נמסר: נסיבות מעצרו ע״י כוח הבילוש שהוזעק לטיפול בהפרות הסדר בירושלים, נבדקות ע״י מח״ש. ככל שימצא כי מי מהבלשים שהיו במקום פעל שלא כדין - הרי שהנושא יטופל בהתאם. לצד זאת נדגיש כי פעילות כוחות המשטרה נגד הפרות סדר, ונדליזם, איומים ואלימות נגד בעלי העסקים במקום, ובפרט נגד חנויות הסלולאר, תימשך ככל שידרש. המשטרה לא תאפשר הפרת סדר, אלימות וכל ניסיון פגיעה בנפש או ברכוש במהלך מחאות אלו.

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו