טרקטור
טרקטור צילום: ISTOCK

ט"ו בשבט תמיד היה החג המרכזי של המצוות התלויות בארץ, השנה, שנת השמיטה, ההתרגשות לקראת בואו רבה יותר, ויחד איתכם אנו במכון התורה והארץ, בשיתוף ארגון שנת השבע, מבקשים להגיע לחג מוכנים כשכל המשפחה מכירה את השמיטה היטב.

איך נעשה את זה? בכל יום יעלה לכאן סרטון קצר בן כמה דקות, כל המשפחה מתיישבת אל מול הסרטון וצופים בו יחד. שימו לב היטב לתוכן הסרטון אך גם לפרטים הקטנים, כי מיד לאחריו תשיבו על החידון ובו נראה כמה הבנתם באמת את מה שלמדנו.

הצלחתם? אתם נכנסים מיידית להגרלה על פרסים שווים, המתמידים שישיבו על כל החידונים בכל יום עד לט"ו בשבט, יקבלו מאיתנו ללא הגרלה משחק קופסה שווה לכל המשפחה שיגיע עד הבית!

לא הצלחתם בחידון? לא נורא, תוכלו לצפות שוב בסרטון ולענות על החידון כשאתם מוכנים יותר.

וכל זאת רק ההתחלה, בליל טו בשבט, יום ראשון הקרוב, נפגש כולנו לאירוע בלתי נשכח, בו נבחן כולנו בשידור חי, יחד עם משפחות מכל הארץ, את ידיעותיכם בנושא השמיטה ומצוות התלויות בארץ. המנצחים שיוכיחו את הידיעות המרשימות ביותר יזכו בפרסים שווים: אופנים, רחפנים, ספרי ילדים ועוד!

והיום אנחנו מתחילים עם הסרטון הראשון בנושא: אוצר בית דין, העוסק באחד הפתרונות הטובים ביותר לצרכנות בשנת השמיטה. צפו בסרטון, שימו לב לפרטים הקטנים, והשיבו על החידון שמתחתיו.

הצלחתם? נהדר! נפגש כאן שוב גם מחר לסרטון וחידה נוספים.

טו בשבט בשמיטה
טו בשבט בשמיטה צילום: מכון התורה והארץ