עדן פינס
עדן פינס צילום: Olivier Fitoussi/Flash90

הדוגמנית הישראלית עדן פינס סיפרה הבוקר (שני) כי כמות הצפיות בסטורי שלה יורדת כשהיא משתפת את ברכות השחר מידי בוקר, אך הדגישה כי זה לא ימנע ממנה להמשיך במנהגה.

"עליתי על משהו - כל פעם שאני מעלה ברכות השחר הסטורי שלי יורד בכמעט בחצי בכמות הצפיות. לא יודעת למה האינסטגרם לא אוהב את זה אבל זה לא ימנע ממני להעלות", כתבה.

היא הוסיפה: "לאחר בדיקה מעמיקה הבנתי שהרבה מלל בצורה סיסטמתית על גבי גרפיקה זה דבר שמוריד חשיפה. אז אנחנו ננסה כל פעם בדרך אחרת כדי שזה יגיע לכולכם ונוכל להמשיך להודות כל בוקר".

פינס, כאמור, משתפת בחשבון האינסטגרם שלה בכל בוקר את ברכות השחר אותן היא מקפידה להגיד. בעבר כשנשאלה אם היא מאמינה באלוקים היא השיבה: "מאמינה באמונה שלמה. מתפללת כל בוקר - מודה אני, אשר יצר, נוטלת ידיים, ברכת השחר".

היא הוסיפה וכתבה כי היא גם שומרת כשרות. "התחלתי להחמיר עם זמני אכילת החלב והבשר", ציינה פינס. "אני ללא ספק יכולה להגיד שזה אחד הדברים שהכי ממלאים, מחזקים ומרגיעים אותי", אמרה. "יש משהו קסום באמונה ובתפילות בעיקר בבוקר, שנותן לך את הכח והדרייב להתקדם ולהצליח. כמה דקות עם עצמך, עם הסידור, ואיתו. ובעיקר להודות על כל מה שיש".

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו