סיעת הציונות הדתית ביקרה בשכונת שמעון הצדיק

חברי הכנסת של "הציונות הדתית" התכנסו בצהריים (שני) לישיבת סיעה מיוחדת בשכונת שמעון הצדיק בירושלים, על רקע מתקפות הטרור כלפי היהודים המתגוררים בשכונה.

ח"כ אבי מעוז אמר לערוץ 7: "אנחנו נמצאים פה בשכונת שמעון הצדיק, אנחנו קוראים לממשלה ההזויה הזו להתעשת. לא יכול להיות שיהודים לא יוכלו לחיות בשקט. תיראו את המכונית מאחוריי - שרופה מבקת"בים, תחזירו את המשילות לירושלים''.

ח"כ בצלאל סמוטריץ' אמר לערוץ 7: "הרכב הזה של תושב שכונת שמעון הצדיק הוצת אתמול בפעם השמינית מאז מבצע שומר החומות. בשבוע שעבר נזרקו כאן 2 בקבוקי תבערה לעבר הבית".

לדבריו, "משטרת ישראל חייבת לקחת את העניין הזה הרבה יותר ברצינות ולספק ביטחון לאזרחי מדינת ישראל התושבים שגרים כאן בשכונת שמעון הצדיק. השטח המגודר הזה הוא שטח פרטי של יהודים בטאבו, הם קיבלו אישור מהעירייה לגדר אותו, באה אתמול בערב המשטרה ומנעה את הגידור כי זה מפר את הסדר הציבורי".

"זאת הקרקע הפרטית של אדם, הוא מבקש לגדר כדי שהרכבים אולי פחות ישרפו, המשטרה במקום לסייע ולהיות בצד הטוב לצערנו הרב נמצאת בצד הרע שנכנע לאלימות ולטרור ולאיומים. המציאות הזאת בלתי מתקבלת עת הדעת", כך ח"כ בצלאל סמוטריץ'.

צילום: +
צילום: +
צילום: +
צילום: +
צילום: +
צילום: +