חנן בן ארי
חנן בן ארי צילום: Olivier Fitoussi/Flash90

תיאטרון אורנה פורת מעלה בפורים הקרוב את הצגת הדגל לרגל שנת היובל להיווסדו. ההצגה, שתיקרא 'אלוף העולם', תהיה מחזה מוזיקלי חדש ומקורי עם שיריו המופלאים של היוצר והזמר חנן בן ארי ששיריו כבר מזמן הפכו לחלק מהפסקול הישראלי.

״אני מאוד מוחמא שתאטרון בליגת העל מעלה הפקה מקורית שמתבססת על שירים שכתבתי" אומר חנן, "זו זכות אדירה ומחכה לצפות יחד עם הקהל ביצירה הזו״.

״אחרי תקופה שלא חלמנו עליה" אומר דוד קיגלר, מנכ״ל התאטרון, "חיפשנו לחזור לקהל הגדול שלנו עם התוכן הכי איכותי, מבוקש ומקורי. ההשראה שלנו לכך היו שיריו של חנן שמסמלים את הישראליות והערכים הכי כנים וחזקים עבורנו. אנחנו נרגשים מכמות העניין שההצגה מעוררת במסדרונות עולם התאטרון עוד לפני שיצאנו לדרך״.

יפעת ית״ח-רון, המנהלת האומנותית, מספרת כי באחד הסגרים, כשכל ענף התרבות היה משותק לחלוטין, הגיע אליה סרטון בו חנן, עם גיטרה ביד, שר ומשוחח עם ילדים בעלי צרכים מיוחדים. "הסרטון הזה ריגש אותי עד דמעות" היא מספרת, "ובאותו רגע נולד הרעיון להצגה. השירים של חנן והערכים שהוא מייצג, ראוי שיעלו על במה, כהצגת תיאטרון, ויפגשו בני נוער בכל הארץ".

כרזת המחזמר
תיאטרון אורנה פורת

"ההצגה 'אלוף העולם', תעסוק בערכים כמו אחדות, חמלה, נתינה והעצמה ובכוחה המרפא והמחבר של המוסיקה״.

את המחזה יכתבו המחזאיות המוערכות שלומית ארנון ברלב וליאת פישמן לני ויביים עמית אפשטיין, וכאמור, הוא יעלה בבכורה בפורים 2022 ויחתום, כהצגת הדגל, את רפרטואר היובל של התיאטרון.

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו