לא מומלץ בדרכים צרות
לא מומלץ בדרכים צרות צילום: iStock

בשנים האחרונות אנחנו סומכים יותר ויותר על אפליקציות ניווט בשביל להגיע ממקום למקום, אבל נראה שלפעמים כדאי להפעיל גם שיקול דעת עצמאי. נהג משאית בסין שניסה לקצר את הנסיעה, נסע בעקבות אפליקציית הניווט שלו לכביש תלול בהרים- וכמעט ונפל אל מותו.

נהג המשאית הסביר כי הוא ניסה לקצר את הדרך והחליט לנסוע בעקבות אפליקציית ניווט שהציעה לו את הדרך בהרים. למרות העובדה שהדרך הצרה בקושי הכילה את המשאית הכבדה, הנהג הבין שמשהו לא בסדר בדרך רק אחרי ששם לב שהכביש נהיה צר מדי באמצע ההר ושהוא לא יכול להמשיך לנסוע.

הנהג, ניסה לברוח מהדרך הבעייתית והתחיל לחזור את כל הדרך בנסיעה לאחור. אמנם, לאחר כמה דקות הוא סטה בטעות מהמסלול הצר והמשאית כמעט ונפלה מההר. רק כאשר שניים מגלגלי המשאית כבר היו מעל התהום, הנהג, ונוסע שהיה יחד איתו, ירדו מהמשאית המתנדנדת.

אחרי שהנהג והנוסע הצליחו לברוח, נשלח צוות מיוחד בשביל להוריד את המשאית מההר ולהחזיר את התנועה לכביש. העובדים, שלא רצו שהמשאית תיפול מהצוק, משכו אותה באיטיות בעזרת כבלים וטרקטורים והורידו אותה מהצוק לאחר שלושה ימי עבודה ארוכים.

הסרטון על המשאית המתנדנדת התפרסם במהירות ברשתות החברתיות שתהו איך נהג המשאית החליט להסתכן בנסיעה בדרך כל כך צרה כשיש לו דרך חלופית בטוחה. מנגד, חלק תלו את האשמה באמון המוחלט שנהגים תולים היום באפליקציות הניווט שהובילו את הנהג מראש לדרך המסוכנת. בכל מקרה, אחרי שכבר כמעט נפל מהצוק יחד עם המשאית, לא נראה שהנהג עומד לחזור על הטעות הזאת פעם נוספת.

רוצים עוד? כתבות חדשות כל יום בצעירים בערוץ 7- המקום בשבילכם!

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו