קשת יהונתן – אירוח ברמת הגולן
קשת יהונתן – אירוח ברמת הגולןצילום: יח"צ

חתונה היא כמובן אחד מהאירועים המשמחים ביותר בחיים עבור בני הזוג ומשפחותיהם גם יחד.

אך מאחר והתכנון וההכנות לאירוע עשויים להיות כרוכים בהרבה מאוד לחצים, לאחר החתונה דרושה חופשה טובה ומרגיעה עבור בני הזוג ומשפחותיהם גם יחד. שבת חתן היא ההזדמנות המושלמת לכך.

ב"קשת יהונתן" אנו מציעים את הסביבה המושלמת לאירוח שבת חתן, ואת המקום האידיאלי עבור האירוע הראשון של בני הזוג כזוג נשוי, כמו גם עבור כלל המשפחות המתאחדות לכבודם.

שבת חתן קסומה, מהנה ונוחה בחיק הטבע של רמת הגולן

מבחינות רבות, קשת יהונתן הוא המקום האולטימטיבי לחופשת שבת חתן – מדובר בכפר אירוח הממוקם במושב קשת שבמרכז רמת הגולן. כפר פסטוראלי, ירוק ושקט אשר מאפשר לשכוח מהחיים הסואנים והלחוצים של מרכז הארץ, ולהרגיש שאנחנו בחו"ל לכמה ימים טובים, רק במרחק נסיעה של כשעתיים בלבד מהמרכז.

המקום שוכן כאמור בלב חיק הטבע הגולני, הירוק והפסטוראלי, ומכיל אינספור פינות חמד קטנות ונעימות אשר יספקו לזוג הטרי את האפשרות ללא מעט רגעים רומנטיים וקסומים. במרחק הליכה קצרה תמצאו מסלולי טיולים ירוקים ונעימים להליכה (מסלולים קלים המתאימים לכולם), כולל נחל, מפלונים קטנים בחורף ואת כל הטבע הירוק והמרשים של רמת הגולן. כל אותן פינות ירוקות ומסלולי טיולים רגליים נמצאים כאמור במרחק הליכה קצר, כך שניתן לצאת אליהם גם בשבת וללא צורך ברכב.

היישוב עצמו הוא יישוב דתי נעים ופסטוראלי, בו תמצאו בית כנסת, מקווה נפרד לנשים ולגברים וסביבה נעימה ותומכת לשבת שקטה ופסטוראלית. במרחק נסיעה קצרה תמצאו גם מגוון מסלולי טיולים שונים ואת כל אתרי התיירות והנופש האטרקטיביים של הגולן, מאתר החרמון ועד לכנרת, אליהם תוכלו לנסוע בימים שלפני או אחרי השבת עצמה.

אירוח מפנק
אירוח מפנקצילום: קשת יהונתן – אירוח ברמת הגולן

אירוח מפנק ומותאם לזוגות, משפחות וקבוצות

כמובן שגם מבחינת אירוח "קשת יהונתן" מותאם במיוחד לאירוח של זוגות, משפחות וקבוצות גדולות יותר גם יחד – במקום מגוון חדרים בגדלים שונים, החל מחדרים זוגיים (מפנקים ורומנטיים במיוחד עבור בני זוג), דרך חדרים למשפחות קטנות או גדולות (כולל חדרים למשפחות ברוכות ילדים בהם יכולים להתארח זוג פלוס שמונה ילדים) ועד למתחמים בהם יכולות להתארח מספר משפחות יחד (עד שבעה עשר נפשות). במקום גם מתחם קמפינג בו ניתן לשכור אוהל (או להביא מהבית) ולקבל את כל השירותים הנחוצים עבור שהייה נוחה, נעימה ומשתלמת.

כך יכולים להתארח בשבת חתן ברמת הגולן גם בני הזוג וגם המשפחות המורחבות או המצומצמות, וליהנות משבת רגועה ונעימה אשר תחזיר את השלווה ללבבות ותאפשר לכולם לבלות יחד, אך גם ליהנות משקט ומנופים קסומים וסביבה פסטוראלית.

במקום גם קייטרינג משובח וכשר למהדרין עם אפשרות להידורי הכשר הכולל תפריטים מגוונים ועשירים, המאפשר להשלים את חוויית האירוח ולהפוך את שבת החתן למושלמת מכל בחינה, כך שהן בני הזוג והן המשפחה שמסביב לא יצטרכו להתאמץ ולטרוח כלל – הכל מוכן לכבודם, ולכבוד החגיגה המשפחתית המורחבת.

היכנסו למידע נוסף על שבת חתן בצפון. קשת יהונתן מציעים חווית אירוח ברמת הגולן המשלבת אירוח כפרי מפנק, טיולים ותוכניות ייחודיות המחברות בין חווית הטבע באזור לחוויית השקט והשלווה בגולן.