אריק בן שמעון
אריק בן שמעון צילום: מאיר אליפור

אני מבין שניר אורבך בלחץ. בצדק. האם האמירה הזו שלקטתי מהרשת היא גם הציוץ המקורי של אורבך?
בדיעבד הסתבר לנו שלא.

האם אורבך מפקיר את הנגב? חד משמעית, כן.

הופתעתי מכך שסטטוס בוואטסאפ האישי שלי (שנמחק באופן אוטומטי אחרי 24 שעות ועוד בטרם הגיע אליי מכתב ההשתקה) שאליו נחשפו רק בודדים מאנשי הקשר שלי שטרחו לעיין בסטטוס - כל כך מטריד את ניר אורבך

אך בדיעבד אני מבין לחלוטין את עמדתו ואפילו מוצא את דרישתו של ניר אורבך להתנצלות מוצדקת.

אכן מהתמונה שליקטתי מהרשת ניתן היה להבין כי ניר אורבך התחייב מראש להפקיר את הנגב ובכך למעשה הוא מקיים היום את הבטחתו לבוחר. אך לא כך הדבר.

קיום הבטחה לבוחר מנוגד לדרכה של מפלגתו ימינה שחרתה על דגלה את דרך השקר והפכה את הפרת ההבטחות לבוחר לדרך חיים. אני מבין את הנזק הפוטנציאלי לעסקן הבית היהודי לשעבר שמנסה להוכיח נאמנותו למנהיג ולערכי מפלגתו החדשה.

אני מתנצל מעומק הלב ומבהיר בקול חד וברור: ניר אורבך הינו מפר הבטחות סדרתי בשר מבשרה ועצם מעצמותיה של ימינה. אם חלילה הובן מהצילום שלוקט מהאינטרנט והוצג בסטטוס כאילו התחייב מראש להפקיר את הנגב וקיים, אני מצר על כך ומבהיר - ניר הבטיח לא להפקיר את הנגב והוא נאמן לערכי מפלגתו ומפר את הבטחתו כעת, ולראיה אפילו נטיעת עצים של קק״ל בנגב נעצרה בהוראת ראש הממשלה בפועל מנסור עבאס שח״כ ניר אורבך חבר אליו לקואליציה.

בניסיון לתקן את הנזק במידה וחלילה נגרם אני מקבל על עצמי בשנה הקרובה לתת הד רחב ככל שניתן להפרות ההבטחות של ניר אורבך הן אלו שהפר בעבר והן אלו שעוד יפר על מנת להבטיח כי גם התומכים הבודדים שאולי עוד נותרו למפלגתו יבינו סוף סוף כי דרכו של ניר אורבך הינה דרך השקר של ימינה.

וברצינות. הניסיון של ח"כ שכל הבמות התקשורתיות פתוחות בפניו להלך אימים עלי כאדם פרטי שמביע בחופש ביטוי את מחאתו -עצובה ובעיקר מעידה עליו ועל אובדן הדרך שלו ושל מפלגתו.

אין לי מושג מי יועץ התקשורת המבריק שייעץ לו לאיים כלפי בתביעת השתקה ולחשוף לציבור רחב סטטוס קטן שכאמור נחשפו אליו כמה חברים שלי.

הייתי מציע לו את שירותיי במחיר ראוי ושווה לכל נפש אבל מעדיף שלא לעבוד עם מי שמפקיר את הנגב ושדרך השקר היא נר לרגליו.

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו