ח"כ מיקי זוהר
ח"כ מיקי זוהר צילום: ערוץ 7

יו"ר האופוזיציה בנימין נתניהו עמל בימים האחרונים על מגעים להסדר טיעון עם היועמ"ש אביחי מנדלבליט בתיקי החקירה המיוחסים לו, לרבות סגירת תיק 2000.

חבר הכנסת מיקי זוהר (הליכוד) שוחח עם ניסים משעל ברדיו 103FM ואמר: "הדבר הנכון במקרה של נתניהו הוא זיכוי מוחלט, אני לא חושב שהיה קייס משפטי אמיתי. מדובר בהחלטה סובייקטיבית שלו. אם אדם מנהל עסקת טיעון, זה כי הוא לא רוצה לעבור עינוי דין. אני לא יודע אם נתניהו ילך על זה או לא, אני לא מדבר איתו על הנושא".

עוד הבהיר: "אקבל כל החלטה שהוא יקבל. ככל שהעדויות מתקדמות, אנו מבינים שהעניין הזה הוא פארסה אחת גדולה. ברור שאנחנו משלמים מחיר על העמדות של נתניהו. ביחד למה שאני יודע על האירוע המשפטי הזה, זה נשמע לי מופרך שהוא יודה, אני לא חושב שהוא אשם במה שמאשימים אותו".

על מצבה של הממשלה, אמר ח"כ זוהר: "הממשלה הנוכחית מושתתת על עקרונות אופורטוניסטיים, חבריה ניצלו את השנאה לנתניהו כדי להקים את הממשלה. אנו רואים שהנגב בוער. בשום מצב לא חשבנו על קואליציה עם רע"מ.

''אני באמת לא יודע לומר אם נתניהו יפרוש מהליכוד, אני חושב שלדון כרגע במשהו שיקרה אחרי נתניהו זה לא דבר נכון. אנו מקווים שנתניהו יישאר. עוד מוקדם לקבוע מראש סיטואציה כזו או אחרת", הוסיף מיקי זוהר.

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו