המנהיג העליון של איראן, עלי חמינאי, שיתף באתר האינטרנט שלו סרטון המציג איום איראני להתנקש בחייו של הנשיא לשעבר דונלד טראמפ, כנקמה על חיסולו של הגנרל האיראני קאסם סולימאני לפני שנתיים.

בסרטון האנימציה ששיתף חמינאי באתר שלו, נראים חיילים איראניים, שלצידם נמצאת תמונתו של סולימאני, מפעילים כלי רכב לא מאויישים שעוקבים אחר הנשיא טראמפ בעוד הוא משחק גולף עם בכירים אחרים בארה"ב.

הסרטון מציג כיצד מצליחה איראן להשבית את מצלמות האבטחה הפזורות מסביב למגרש הגוף עליו נמצא טראמפ באמצעות פריצת סייבר אליהן. אז שולח אחד החיילים האיראניים המפעילים את כלי הרכב הבלתי מאויישים הודעת טקסט לטלפון הנייד של אחד הבכירים המשחקים עם טראמפ, הנראה בסרטןן כמו מזכיר המדינה מייק פומפאו, ובה נכתב כי "רוצחו של סולימאני והאיש שנתן את הפקודה ישלם את המחיר".

מיד לאחר מכן נראה אחד מכלי הרכב האיראניים שולח קרן לייזר אדומה ומציב את טראמפ על הכוונת להתנקשות. הסרטון המאיים ששותף על ידי חמינאי היה הזוכה בתחרות שהתקיימה באיראן לציון שנתיים להתנקשות בסולימאני, מפקד "כוחות המהפכה" האיראניים.

חמינאי לא הסתפק בסרטון המאיים בלבד והעלה פוסט בו נראה טלפון נייד עם המילה "גמול" מתורגת למספר שפות שונות, ולצידה הכיתוב "אלה שהרגו את הגנרל סולימאני, טראמפ ודומיו, יהיו בין הנשכחים, אבל סולימאני יחיה לנצח. אויביו ייעלמו, אך לאחר שקיבלו גמול בעולם הזה על פשעיהם".

איראן איימה בשנתיים האחרונות לנקום את מותו של סולימאני על ידי התנקשות בנשיא טראמפ.