עידית שלו
עידית שלו צילום: רונן אקרמן

זו השנה הרביעית בה עידית שלו והמרכז שהקימה "המרחב להתפתחות הכרתית" מארגנים ערב מיוחד לנשים בט"ו בשבט. בעקבות מצב הקורונה בארץ והמבודדים הרבים האירוע יתקיים גם השנה בשידור חי באמצעות הזום ויוטיוב לייב.

"החלטנו השנה שנושא הערב יהיה התיקון בין הדורות" מספרת עידית שלו "נתמקד בקשר שלנו כהורים עם ילדינו ובקשר שלנו כילדים עם הורינו. זה נושא ששייך לכולנו – בכל שלב, בכל גיל. ימימה אביטל ע"ה, שכל הלימוד בערב יהיה בהשראתה, דיברה איתנו הרבה על הדימיון בין איחוי הסדקים עם ההורים והיכולת שלנו להאמין בילדים - אלו שני צדדים של אותו מטבע".

לפרטים נוספים לחצו כאן

הערב ייפתח ב-3 שיעורים קצרים של מורות "המרחב להתפתחות הכרתית" – אלומה לב, אורלי דיין ואתי רמות, גם הם יעסקו בסוגיית התיקון והחיבור בין הורים לילדים כל אחת מהמבט שלה ומניסיון החיים המיוחד שלה.

בחלק המרכזי של הערב עידית תשב על ספה אחת יחד עם אמה – דיצה, וביתה – אביטל, ובהנחייתה של אורנה סלע הן ישוחחו יחד עם היחסים ביניהן, על מה שקיבלו אחת מהשנייה וגם על מורכבויות החיים. את הערב תלווה בניגונים הדר משולם ...

"כשהתחלנו לארגן את כל הערב הזה לא חשבנו שזה יהיה המצב בארץ בט"ו בשבט" מסכמת עידית שלו "אני מרגישה שזה מה שנשים הכי צריכות עכשיו – ערב של חיבורים נשיים, אנרגיה נשית, תדר אחר של נשיות ורוך שמדבר על מערכת היחסים המרכזית בחיינו – המשפחה".

רכישת הכרטיסים המוקדמת תסתיים הערב – 19₪ בלבד לכרטיס צפייה לאם ובת כולל הקלטות של הערב לצפייה חוזרת למשך 30 יום.

לפרטים נוספים לחצו כאן