גיא גודס ושחקני חולון חוגגים ניצחון דרמטי בגביע
גיא גודס ושחקני חולון חוגגים ניצחון דרמטי בגביע צילום: עודד קרני, איגוד הכדורסל

שלושה ימים לפני משחקה החשוב בבית מול בשיקטאש הטורקית במסגרת סדרת הפליי-אין של ליגת האלופות של פיב"א, הצליחה הפועל חולון לשרוד מותחן בדמות שתי הארכות באולמה הביתי, במסגרת גביע המדינה בכדורסל.

בזמן ששלושה משחקים מתוך ארבעה בשלב רבע גמר גביע המדינה בכדורסל נדחו בשל התפרצויות קורונה, חולון רק קיוותה לנצח ולנוח כשבעוד שלושה ימים בלבד תגיע למשחק שלישי וקובע בסדרת הפליי-אין בשיקטאש שכבר ניצחה את חולון בסדרה באולמה, היכל הטוטו.

אולי זה הראש שכבר היה עסוק במשחק הבא במפעל האירופי, אבל סל שדה אחד בלבד של חולון ברבע השני כולו לצד סלים קלים של האדומים מחיפה, פתחו פער גדול שבתחילת הרבע השלישי כבר עמד על 17 נקודות לזכות האורחים מחיפה.

חולון שהצליחה לחזור מפיגור דו-ספרתי מול בשיקטאש הטורקית ביום רביעי האחרון, הצליחה לעשות זאת גם הפעם, כשחזרה מפיגור בן 17 נקודות ובתום שתי הארכות לניצחון גדול על הפועל חיפה שמעלה אותה אל שלב חצי גמר גביע המדינה בכדורסל.

אל משחקה ביום רביעי הקרוב במפעל האירופי השני בחשיבותו, היא תגיע אמנם עייפה מאוד אבל לפחות מחוייכת כשהיא שורדת מותחן גדול ומוכיחה פעם נוספת העונה ומשחק שני ברציפות המון אופי, תכונה חשובה למי שרוצה לזכות בתארים.

הפועל חיפה? היא תישאר עם המחמאות בלבד כשלא מצליחה להשוות את הישג השיא שלה במפעל הגביע אותו בעונת 1998/99 ומודחת מהגביע בתום משחק הירואי ודרמטי מצידה.