מתווה פנימה לקורונה
מתווה פנימה לקורונה צילום: פנימה

לאור העלייה בנתוני התחלואה, וכאשר משפחות רבות נמצאות בבידוד, פנימה בהטבה מיוחדת! מגזין פנימה מתנה עד הבית, למאומתות ולמבודדות וגם לאימהות לילדים מבודדים.

לקבלת מגזין מתנה לחצי כאן

אביטל טרקיאלטאוב, עורכת המגזין: "התקופה הזו מביאה רבות מאיתנו אל הקצה. הבידודים האינסופיים, הבדיקות, ימי המחלה שנגמרו ומקומות העבודה שממשיכים כרגיל מכניסים נשים רבות ללופ הישרדותי וקשוח.

"אני רוצה להאמין שבסוף היום, כשהילדים נרדמו ושעות העבודה הסתיימו, את יושבת לך לאיזו כוס קפה, מותשת, ולצידך מגזין של פנימה שיאפשר לך כמה רגעים של נחת, עניין, אסקפיזם ומילוי מצברים. אני יודעת שנגמרת לך הסוללה, ומקווה שתראי אותנו כמטען".

לקבלת מגזין מתנה לחצי כאן

נהוראי חסידים, מנכ"ל פנימה: "קיבלנו פניות רבות מנשים שסיפרו לנו איך בגלים הקודמים של הקורונה מגזין פנימה היה המקום שנתן להן כוח בתוך כל סחרור הבידודים והבדיקות. הבנו שכל הטוב הזה משמש עבור הנשים בישראל מקור אנרגיה מעצים וחיזוק לנפש, ונכון שכלל נשות ישראל ייהנו מהמגזין בתקופה מאתגרת שכזו. כל מבודדת מוזמנת החודש ליהנות מהמגזין האיכותי והמושקע ולהפוך את הבידוד לזמן איכות, חינם וללא עלות".

פנימה
צילום:פנימה

לקבלת מתנה מפנימה לחצי כאן

החודש חוגגים במגזין פנימה יום הולדת 11!

לכבוד יום ההולדת פנימה מתחדשת עם כותבות חדשות! טורים חדשים של מיכל אורבך וחנה כהן אלורו, מדור האפייה מתחדש עם תפארת שנלר, והניה שוחט הסטנדאפיסטית מתחדשת בטור מורחב.

מגוון הנושאים ותחומי העניין עשירים ומגוונים כל כך, שכל אישה תוכל למצוא במגזין את תחומי העניין שיאפשרו לה לצקת איכות לזמן ולנפש. לצד כתבות העומק המרתקות, הטורים האישיים והמדורים הצבעוניים תוכלו למצוא במגזין גם מתכונים, מדורי סטיילינג, איפור וטיפוח, טיפים לעיצוב הבית ועוד.

למימוש המתנה הקליקי כאן ומגזין פנימה בדרך אלייך חינם