ניקיון
ניקיון צילום: FREEPIK

בדרך כלל חברות הניקיון יציעו שירות של ניקיון חד פעמי לבתים, דירות וכן הלאה.

שירותיהם של חברת הניקיון שונים מאלה הביתיים אשר מוצעים על ידי עוזרת או עובד משק בית כזה או אחר, מסיבות רבות הכוללות שימוש בחומרי ניקוי וכלי עבודה יעילים, איכותיים ומקצועיים יותר אשר לא תמיד תוכלו באמת לדעת שזוהי תהיה רמת יעילות הניקיון כשתזמינו אדם פרטי.

עם זאת, ברוב הגדול של המקרים אנו מעסיקים את שירותיהם של חברות הניקיון לצורך ניקיון חד פעמי - כשנעזוב את הדירה לחו"ל, שנעבור לדירה חדשה, לאחר שיפוץ וכן הלאה וכן הלאה.

לאחרונה ניתן לראות כי כמות התלונות העוסקות בקבלת שירות לא מקצועי מטעם חברות הניקיון הולך וגדל, דבר ההולך וגדל עם השנים לצערנו הרב עקב שימוש לא נכון בחומרי גלם לא איכותיים ואפילו מגיע לנזק ברשלנות.

לפיכך, הכנו עבורכם מספר דגשים חשובים בנוגע לבחירת חברת ניקיון בבאר שבע.

אילו שירותים מציעה חברת הניקיון?

חברת נקיון בבאר שבע היא חברה העוסקת בשירותי ניקוי יסודיים, בעזרת כלים תעשייתיים ומקצועיים, תוך שימוש בחומרי ניקוי יעילים אשר מותאמים במיוחד לאזורים ולמשטחים עליהם תעבוד החברה.

מרבית החברות מציעות תחת שירותן ניקוי אינטנסיבי במיוחד הכולל הסרת כתמים, ליטוש הריצוף וניקיון יסודי בכל האזורים ה"קשים" כגון ארונות מטבח, מאחורי רהיטים כבדים ועוד.

אותם שירותים במרבית המקרים יתאימו לניקיון יסודי וחד פעמי בבתים פרטיים, או אף באופן קבוע ואפילו בנוכחות יומיומית, אשר ניתן לראות זאת בדרך כלל במשרדים ומבני תעשייה.

מהיתרונות בהזמנת שירות של חברת ניקיון בבאר שבע, ניתן למצוא שפע של שירותי ניקוי מקצועיים ברמת היסודיות הגבוהה ביותר.

סוגי השירות בחברות הניקיון

לפניכם, רשימה ממוקדת ומפורטת על חלק מסוגי השירותים השונים המוצעים על ידי חברות ניקיון בארץ:

• ניקוי רצפות - רובן הגדול של חברות הניקיון נוטות להשתמש במכונות תעשייתיות לשטיפת רצפות, על כן חשוב שתהיה התאמה בין סוג חומרי הניקוי אשר ישתמשו בו במהלך העבודה אל מול סוג הריצוף הקיים בבית.

נוסף על כך קיימת האפשרות להסרת כתמים מהריצוף וליטוש הריצוף במידת הצורך. רמת יעילות הניקוי המקצועית לרצפות הבית עולה מדרגה כאשר הבית נקי מכל ריהוט והמשטח המרוצף כולו חשוף ופנוי לניקוי יסודי.

אך מנגד, כאשר הדירה מרוהטת - חשוב לציין זאת בפני חברת הניקיון מאחר והחברה תצטרך להזיז את כל רהיטי הבית על מנת לבצע ניקוי יסודי תחתיהם. ניכר כי במידה ויכלול השירות הזזת רהיטים צפויה עלייה בעלות תמחור הניקוי ועל כן, חשוב להיות פתוחים עם חברת ניקיון בשלב הצעת המחיר על מנת למנוע הפתעות לא מתוכננות במחיר.

• ניקוי ארונות - עם הזמן ההולך ומתמשך, ארונות הבית צוברים אבק ולכלוך אשר לא יורדים בקלות בעזרת שימוש בחומרי הניקוי הביתיים. לדוגמה, ארונות המטבח בדרך כלל יתלכלכו בכתמי שמן כתוצאה מטיגון מעל הכיריים. חברת ניקיון יסודית תכלול ותציע תחת שירותיה ניקוי עבור כל ארונות הבית, ותסביר את אותם כתמים קשים, למראה חדש ומרענן של כלל ארונות הבית.

• ניקוי מכשירי חשמל - נוסף על הניקוי המקצועי תוכלו לצרף לשירות הניקיון ניקוי יסודי של מכשירי חשמל כמו מקרר, תנור ומיקרוגל. ידוע כי שימוש חוזר ומתמשך במכשירים אלה גורם ללכלוך ולעיתים לא נעצור לרגע על מנת לנקות את אותם הכתמים, ולעיתים הכתמים פשוט לא יורדים בעזרת חומרי הניקוי שיש לנו בבית. על כן, חברת ניקיון בבאר שבע תסיר כתמים ותשיב גם למכשירי החשמל את המראה החדיש והבוהק.

• ניקוי חדרים רטובים - החדרים הרטובים בביתנו יהיו חדרי האמבטיה והשירותים, ניקוי מקצועי של החדרים הרטובים עלול להחזיר להם את אותו מראה חדש ונוצץ שהיה בהתחלה. חברת הניקיון תסיר את כתמי האבנית ואת הכתמים בפנים האסלה, פוליש לכל כלי האלומיניום והברזים בחדר וכן הלאה.

• ניקוי חלונות ותריסים - אחד היתרונות הבולטים ביותר בשירותי הניקיון של חברות הניקוי הוא הניקוי היסודי של רכיבי החלון - החלונות, התריסים, הרשתות וכן הלאה וכן הלאה. בדרך כלל בעזרת פירוק מקצועי של אותם הרכיבים, ניקוי יסודי של כל אחד ואחד מהם והחזרתם למקום בתום הניקוי.

• ניקוי דלתות ומשקופים - חלק מהדברים שלא עוברים בדרך כלל ניקיון יסודי הם הדלתות והמשקופים. באזורים אלו, אבק ולכלוך נצבר לאט לאט במהלך השנים וניכר שאף פעם לא נעבור לנקות אותם.

חברת ניקיון שתשקיע אשר תנקה ביסודיות את הדלתות והמשקופים בכל הבית, תשיב לבית מראה נקי הרבה יותר. הניקוי של הדלתות והמשקופים ברך כלל מתבצע בתיאום עם חומרי הגלם של הדלת והמשקוף, בזהירות ויסודיות.

בדרך כלל בעת תהליך הניקוי, הדלתות מוסרות ממקומן לצורך ניקוי יסודי ומעמיק יותר, ורק לאחר שהדלת עוברת ניקוי יבש, מותקנת חזרה על הצירים - שכמובן גם הם כמו גם המשקופים, עברו ניקוי יסודי.
שירותים נוספים

חברות ניקוי מקצועיות מציעות מגוון רחב של שירותים נוספים המאפשרים פתרון מעמיק לצורך הניקוי היסודי, בין אותם שירותים נוספים בקצרה נמצא את שירות ניקוי השטיחים, ניקוי וחיטוי מזרונים, הדברה נגד מזיקים וזוחלים ועוד.

חשוב להקפיד לברר עם חברת הניקיון בנוגע לכלל השירותים המוצעים על ידה לצורך התאמה מלאה למענה על הדרישות שלכם.

על כן, חשוב לדעת - הזמנת שירותים באופן כמותי תוזיל את עלויות שירות הניקיון מטעם חברת הניקיון בשל ההעדפה של החברה לטפל בכל השירותים הנדרשים בביקור אחד.