מאות משפחות ואלפי ילדים כבר הצטרפו לקיטנת התלמוד הישראלי למבודדים בליווי והשתתפות אמני הילדים המובילים של המגזר הדתי בשיתוף האגף לתרבות יהודית ופרויקט 'התלמוד הישראלי'.

הקייטנה משודרת החל מיום שלישי מדי יום בשלושת השבועות הקרובים וזוכה כבר כעת להצלחה רבה עם השתתפות מאות משפחות ואלפי ילדים אשר הצטרפו לפעילות המהנה והחינוכית למשך שלוש שעות וחצי בשעות הבוקר, ובשידור חוזר אחר הצהריים.

הילדים צופים ומשתתפים בעזרת הזום בתוכן ערכי , אינטרקטיבי, לימודי ומשעשע, וההורים יוכלו לקבל את מרחב העבודה שהם כה זקוקים לו. ילדים שלומדים במסגרות יוכלו לצפות בתכנים בשעות אחר הצהריים. התכנים כוללים לימוד יומי, סדנאות ספורט, אמנים אורחים, סדנת לימודי קסמים, ליצנות, הופעות, מוזיקה חיה, משחקים ותחרויות נושאות פרסים.

להצטרפות לקייטנה לחצו כאן

בקייטנה משתתפים גם הרב שמואל אליהו וסיוון רהב מאיר ולצידם מיטב אמני הילדים ובהם הסופרים אבי רט וגלילה רון פדר עמית, יאיר יעקבי, מתן צור, נדב נווה – ה"אנדרדוסים", ד"ר מולקולה, הקוסם אסף סלומון אריאל קרן, אביה הר נוי, ועוד.

המנהל החינוכי של התלמוד הישראלי אבי רט אמר: "משברים עוברים יחד. לכן החלטנו לעבור יחד איתכם את הימים הלא פשוטים הללו עם משחקים והפעלות. מי שנמצאים בבידוד או בבית מסיבה אחרת ורוצים להעביר את הזמן, החרדות והמתחים וגם לשלב תוכן וזמן איכות מוזמנים להצטרף אלינו לקייטנת התלמוד הישראל עם אסי ויהונתן. יחד נעבור את התקופה הזאת בשמחה ובאהבה ובתפילה".

"חשבתי שאני עומד להשתגע" מסביר אסי צובל, ממשתתפי הפרויקט, "הסתכלתי על הבן שלי בן ה-5 שנמצא איתי בבידוד ועד השעה 9 וחצי בבוקר הוא הספיק לראות 3 פרקים של פאוור ריינג'רס ברוסית! הבנתי שיש עוד המון אנשים כמוני ושחייבים למצוא פתרון שהוא גם ערכי וגם לא יגרום לילדים להתייבש מול המסך."

"לא מדובר פה בתכנית רגילה שילדים יישבו ויצפו בה", מוסיף יהונתן רוזנהק. "כל העניין הוא שאנחנו עושים שידור חי בהשתתפות מלאה של הילדים. הילדים יתפללו, יעשו ספורט, ישתתפו בתחרויות ויקבלו תוכן שהוא גם לימודי וגם מעצים. מה שמדהים היה לראות זה את ההיענות העצומה והמיידית של האמנים שרוצים לקחת חלק ולהשתתף. כולם מבינים את הבעיה וכולם רוצים לקחת חלק בפתרון".

להצטרפות לקייטנה לחצו כאן