מיזם חדש
מיזם חדש 252

פרויקט 252 בכנס מקצועי להורי רווקים, הכנס נערך הערב בזום בהשתתפות הרב מנחם בורשטיין, חיה ממן והרבנית עידית שילה, ההרשמה - ללא עלות.

אתגר הרווקות המאוחרת מעיק על רווקים ורווקות רבים שמבקשים למצוא בן\בת הזוג, אך לא פחות מכך - הנושא מדאיג את הוריהם החווים יחד עם ילדיהם את הקושי בהמתנה, את האכזבות ואת היאוש שלעתים אוחז בהם.

לכניסה לשידור החי באמצעות הזום לחצו כאן >>

מה התפקיד שלנו? מבקשים ההורים לדעת, איך אנחנו יכולים לסייע לילדים שלנו לצלוח את התקופה המאתגרת הזו? טבעי לחלוטין שההורים דואגים ושואפים לנישואי ילדיהם אך מובנות גם תחושות הבלבול וחוסר הבהירות שלהם כיצד לנהוג - האם להציע שידוך, האם ללחוץ, או שמא לעזוב ולשחרר?

כל הורה שנמצא במצב של ציפיה לנישואי ילדו המתבגר מכיר את השתיקה המביכה בשולחן השבת בכל הנוגע לנושא הכאוב הזה, בעיקר כאשר מגיעים הילדים הנשואים האחרים, שלעתים צעירים יותר מהבן/בת המתבגרים היושבים עדיין על שולחן הוריהם. אז 'להלחיץ' - או לא?

"אנחנו כאן למען ההורים שכל כך מייחלים לראות את הילד מתחת לחופה" אומר גבי דניאל מנהל התוכן בפרויקט 252 "הבאנו את מיטב אנשי המקצוע, שיתנו כלים להורים 'איך לעזור בלי לחפור' ולסלול את הדרך לילדים לקראת החתונה השמחה"

במרתון ההרצאות שתתקיימנה הערב, כב' בשבט (24.1 למניינם) יתרמו מניסיונם העשיר ומעצותיהם, מגוון נשות ואנשי מקצוע. ביניהם: הרב מנחם בורשטיין - ראש מכון פוע"ה שיעסוק בנושא 'האם, מתי ואיך להתערב?', המאמנת חיה ממן - מה הרווקים אומרים לנו בין השורות?, הרבנית עידית שילה - "למסע הזה יהיה סוף טוב" - על המסע שלנו כהורים.

לכניסה לשידור החי באמצעות הזום לחצו כאן >>