"יונייטד איירליינס"
"יונייטד איירליינס" צילום: iStock

שני ישראלים נעצרו הלילה (שישי) במהלך טיסה של חברת "יונייטד איירליינס" מניו יורק שבארצות הברית לתל אביב, לאחר שהתעמתו עם צוות המטוס.

הטיסה שהמריאה אחרי 23:00 בלילה שעון ניו יורק והייתה אמורה לנחות היום אחה"צ בישראל, חזרה על עקבותיה ונחתה בניו יורק בעקבות האירוע. חברה סיפקה לנוסעים שוברי ארוחות, בתי מלון וטיסות חלופיות.

רועי לוטן שנמצא על הטיסה סיפר לחדשות 12: "נחתנו בחזרה בניו יורק, זאת אחרי שיצאנו לכיוון ישראל כבר. אחרי שעה וחצי התחילה על המטוס מהומה בין שני נוסעים לדיילים, הם התיישבו במחלקת עסקים וכשביקשו מהם את הכרטיסים המתאימים הם לא הציגו".

לדברי לוטן בשלב זה הישראלים החלו להתפרע, "התחילה איזשהי מהומה והקברניטה ביקשה להחזיר את הטיסה ולכן שבנו חזרה לניו יורק ומפנים אותנו מהמטוס". הוא הסביר כי בשל הקורונה "זה טיסה חצי ריקה והיה מקום אז הם כנראה אמרו לעצמם ׳למה לא בוא׳, מדובר בשני ישראלים".

מחברת "יונייטד איירליינס" נמסר: ''טיסת יונייטד מניו יורק לתל אביב שבה לניו יורק עקב התפרעות נוסעים על הטיסה. רשויות החוק פגשו את המטוס ששב על עקבותיו. החברה סיפקה לנוסעים שוברי ארוחות, בתי מלון וטיסות חלופיות''.