לפני שלושה חודשים עוד עמדו המגרשים של פרויקט לב ההר באיתמר מלאים בקוצים ודרדרים. הפרסום שהבטיח דירות ענקיות ובמפרט גבוה הציף את המדיה וההתעניינות בפרויקט גברה.

כיום, נמצא הפרויקט לקראת יציקת התקרה של ששת הבתים ובעצם השלמת שלב השלד בפרויקט. על המלאכה אמונים הצוות המסור, התקתקן והמקצועי של חנן רוזנמן קבלן הביצוע שעובד במקום עבור חברת לב ההר- יזמי הפרויקט.

זה לא השילוב הראשון של חברת רוזנמן עם חברת לב ההר. בימים אלה, נמצאת שכונת פסגת צל הרים בשלבי מסירה של 22 הבתים בשכונה. שנבנו על ידי הצוות של רוזנמן.

באיתמר, זה הפרויקט השני שחברת לב ההר החלה לבנות בשנה האחרונה. גם פרויקט 'הבית באיתמר' נמצא בשלבי בניה מתקדמים ו12 המשפחות שרכשו בפרויקט כבר יכולות לראות את הבתים הולכים ונשלמים.

את פרויקט הבית באיתמר מבצעת חברת 'בן פורת' ולאחרונה, חגגו יחד עם חברת לב ההר את שלב סיום השלד עם מנגל מושקע ומפנק, בביצוע של אלקנה ביתן- שף פרטי, בהוקרה לעובדים החרוצים והמסורים.

במהלך הארוחה החגיגית אמר אריאל בן שטרית, הבעלים של חברת בן פורת לעובדים "אתם יודעים כמה אני מעריך אתכם, אבל באמת, זו הזדמנות לומר תודה לכל אחד ואחד מהעובדים שנותנים את הנשמה כדי שללקוחות יהיו בתים לא פחות ממעולים!"

כשאריאל מדבר אל איכות הבניה, הוא מוסיף דוגמא מריצוף הבתים. "יותר ממשפחה אחת פה רכשה ריצוף שאמנם עומד בתקן, אך היישום שלו בשטח יכול להיות בעייתי. במקום להסתתר מאחורי התקן והסטנדרט, הבנו שצריך להביא איכות גבוהה יותר שתשרת את הלקוח בצורה טובה יותר"

אריאל מוסיף ומודה ללב ההר על השותפות והאמון ומציין במיוחד לאור מקרה הריצוף, כיצד החברה מצאה פתרון מקומי שלא יפריע ללוז הבניה ויועיל ללקוחות וכן, הטמיעה בתהליכים עתידיים את הלקחים על מנת למנוע מקרים דומים.

"יחד עם בן פורת למדנו וגדלנו" מרחיב לנו יונתן ביתן מנכ"ל חברת לב ההר בנושא הטמעת הלקחים "ובנוסף, גם מפרויקטים נוספים באלון מורה ובנריה אנחנו מסיקים מסקנות ומיישמים, אבל קצב הבניה בפרויקט החדש באיתמר, הוא כל כך מהיר והאפשרות לבצע שינויים הולכת ומצטמצמת. מי שיזדרז ויתחיל עכשיו עוד יספיק לבחור ריצוף, חיפויים וסניטריה. אבל גם חלון הזמן הזה עשוי להיסגר"

כשאנחנו שואלים על הקצב המהיר, יונתן מספר שההתחייבות היא ל24 חודשים מקבלת היתר הבניה, אך גם באלון מורה וגם בנריה, זכינו להקדים את הלוז ולעזור ללקוחותינו להגשים את החלום כמה שיותר מהר.

"זו אמנם אמירה כללית שלנו כאן, להזדרז ולא להתעכב על שטויות" מסייג יונתן "ואנחנו בהחלט מתכוונים לעמוד בחוזה ולא לעכב ביום אחד את מסירת הבתים, אך הקדמת הלוז היא לא מובטחת בחוזה- אלא שאיפה ורצון שלנו להיטיב עם הלקוחות"

בפרויקט לב ההר באיתמר נותרו 3 דירות אחרונות והוא נמצא בשלב סיום השלד לחצו לפרטים.