אבנר נתניהו
אבנר נתניהו צילום: פלאש 90

התבטאות פוליטית מעניינת של אבנר נתניהו, בנו של ראש הממשלה לשעבר בנימין נתניהו: בתגובה לטור של ידידיה מאיר מתוך העיתון "בשבע", כתב אבנר נתניהו כך: "סיבה טובה לעולם, לעולם, לעולם לא להיכנס לפוליטיקה".

ה"סיבה" אליה מתייחס אבנר היא הרדיפה של המערכת המשפטית אחרי נתניהו. ידידיה מאיר תיאר בטורו איך אהרון ברק מציע לנתניהו עסקה, כולל מחיקת סעיף השוחד, כיוון שהוא "הפסיק להגן על המערכת והחל לתקוף אותה".

הגולשים בעמוד הפייסבוק של מאיר, לא נותרו אדישים להצהרה של נתניהו הבן. רמי רחמים לוי כתב לאבנר שחבל שאביו סיכל יוזמות לטפל במערכת המשפט בעבר, ואבנר ענה: "מעולם לא היה לזה רוב".

ארנון איתיאל כתב לו: "לנו נותר רק להודות לקב"ה שאבא שלך לא שעה לעצתך", ואבנר ענה: "חד משמעית. לצערי דיברתי על העתיד לבוא, ועל עצמי". גם יוחאי סג"ל, בנו של העיתונאי ארא"ל סגל, הגיב לאבנר ואמר: "דבר בשם עצמך".

הגולש אורי מזרחי כתב: "הי אנבר, יש לי הערכה כלפיך, אך מוכרח לתקן אותך. לך כנראה שזה לא מתאים (או שאמרת זאת תוך צער/ייאוש). מי שזה כן מתאים לו – צריך ללכת עד הסוף כדי לתקן את המערכת מבפנים". אבנר ענה: "מקבל לחלוטין את התיקון".

לגולש משה מלל, אחד מאנשי "פרויקט 315" שחושף את העיוותים במשפט נתניהו, כתב בנו של נתניהו: "שיהיה ברור, אני מעריץ אתכם".