ח"כ מיקי זוהר
ח"כ מיקי זוהר צילום: ערוץ 7

חבר הכנסת מיקי זוהר (הליכוד) שוחח עם בן כספית וינון מגל ב־103fm והתייחס לאי השגת עסקת טיעון במשפט נתניהו.

"הפרקליטות פספסה הזדמנות בלתי חוזרת לתקן את הקרע העמוק שיצרה בעם ישראל עם הגשת כתבי האישום המופרכים. אם היו עושים עסקת טיעון ללא קלון, יכול להיות שחלק מהאמון שאבד היה חוזר", דברי זוהר.

הוא הוסיף, "נתניהו בסופו של יום בטח לא רוצה להיות בסיטואציה המשפטית הזו, אך ברמה הציבורית זה מעצים אותו, כי הציבור רואה את הרדיפה נגדו. נתניהו קיבל את ההחלטה הנכונה בכך שלא הסכים לחתום על עסקת טיעון עם קלון. אני עדיין מקווה בשביל הפרקליטות שתתעשת ותעשה עסקה ללא קלון".

על המתרחש בליכוד בימים אלה, אמר ח"כ זוהר: "אני חושב שכל מאבקי הירושה המוקדמים הללו היו טעות, הם עשו נזק לליכוד, לימין ולנתניהו אך צריך ללמוד מטעויות. הסיטואציה הפוליטית בישראל מאוד פשוטה - נתניהו נשאר ראש מחנה הימין, אם יהיו בחירות נחזור להנהגת המדינה".

בסיום השיחה, התייחס חבר הכנסת לסוגיית הרוטציה הצפויה בין בנט ללפיד והעריך: "העיתוי בו יהיה מועד ההחלפה לבנט ולפיד הוא אירוע רגיש, כי אני לא רואה את בנט ממשיך בחיים הפוליטיים, הוא פשוט יפרוש. אם לא נדע להביא מצביעים חדשים לליכוד, יהיה לנו מאוד קשה להשיג 61 מנדטים. בפעם הקודמת זלזלנו ביום הבחירות והפסדנו קולות".