מושבי פרימיום
מושבי פרימיום צילום: סיון פרג'

חברת ישראייר השיקה השבוע מחלקת פרימיום במטוסי האיירבס של החברה. המחלקה כוללת שתי שורות מרווחות ובהם שמונה מושבים והנוסעים בה יוכלו מעתה להנות מאווירה שקטה ואינטימית יותר בקווים הבינלאומיים ובטיסות לאילת של החברה.

המושבים המרווחים מאפשרים לטוס בשלווה ונינוחות במושב אישי רחב יותר (כ-58 ס"מ ) המצויד במשענת ראש, הטיית גב הכיסא (כ-17 ס"מ) המאפשר תמיכה לגב התחתון וכן תמיכה לרגליים.
איזור מושבי הפרימיום מופרד באמצעות וילון משאר מושבי המטוס.

המושבים זמינים לרכישה בטיסות נבחרות של ישראייר ליעדים שונים בחו"ל ובארץ, והנוסעים יכולים ליהנות משדרוג מראש של ההושבה מיד עם הזמנת כרטיס הטיסה בתהליך ההזמנה
באתר או באזור האישי MY ISRAIR - בעלות של 99$ בלבד לכיוון בטיסות בינלאומיות (שדרוג ההושבה למושבים אלו בשדה התעופה הינו במחיר של 129$ לכיוון)
עלות השדרוג בטיסות פנים ארציות לאילת הינו 49 ש"ח בלבד לכיוון מראש. ( 59 ₪ לכיוון ברכישה בשדה התעופה)

הילה הרמולין רונן סמנכ"לית שיווק ומכירות של ישראייר : "אנו שוקדים כל העת על חידושים ושיפור חווית הטיסה עבור לקוחותינו באוויר ועל הקרקע. פתחנו מחלקת פרימיום לרווחת נוסעינו.
אנו צופים כי המחלקה עם מושבי הפרימיום יהיו מצרך מבוקש בתקופה הקרובה בקרב הנוסעים, ביחוד ולאור שינוי הרגלי הצריכה החדשים בתיירות ובתעופה בעקבות מגיפת הקורונה".

"בשלב ראשון יציגו את השדרוגים לרוכשים מראש במחיר אטרקטיבי של 99$ בלבד לכיוון בטיסות בינ"ל ובמחיר של 49 ש"ח בלבד לכיוון בטיסות פנים ארציות" אומרת הילה הרמולין רונן .