נרקיס
נרקיס צילום: אור גפן

הזמרת נרקיס ממשיכה לכבוש פסגה אחר פסגה והדואט האחרון שלה עם ליאור נרקיס מושמע ברדיו ללא הפסקה, ודווקא לכן היה לה חשוב להציג לעוקבים אחריה ברשתות החברתיות את צידו השני של המטבע.

"אני כותבת לכם גם שלא הכל נוצץ כדי שאלו מבינכם שיראו אצלי בקרוב בפיד (בעזרת השם ) תמונות ניצחון, שיידעו שיש גם רגעי שפל והם אלו שבונים את הרגעים המוצלחים של אחר-כך"

הזמרת האהובה המשיכה ושיתפה בזיכרונות מתחילת דרכה בתעשייה, איך הייתה בהלם לגלות כי אמנים שראתה כל חייה כהרים גדולים פתאום עמדו לידה כבני אדם רגילים. "הייתי די בהלם. לשמוע אותם רבים עם האישה בטלפון, מתמודדים עם בעיות התמכרות או חסרי בטחון וקופצניים. אמנם לא כולם כאלו ויש דרגות שונות, אבל בכללי התפלאתי שיש להם תכונות של בני אדם"

"מהר מאוד למדתי , כל אחד שחי בכוכב לכת הזה מתמודד עם השיט שלו, עם השריטות והפחדים, עם הלבד והביחד, עם ההרגלים מגונים שלו ועם החיים שלו בכללי. זה לא משנה בעליל אם אתה זמר שממלא אולמות או מובטל בין לבין עבודות".

"מספרת לכם את זה כי אי אפשר למרוח רק ניצנוצים על הפיד כל הזמן, מבלי להראות גם את הקושי כי אחרת זה לא אמיתי ומזויף. וכשאני חזרתי לעשות מוזיקה חזרתי כי הרגשתי שהנשמה שלי צריכה את זה יותר ממני, לא כי זכיתי בתוכנית מוזיקה, לא כי עשיתי ריאליטי ואם ככה זה הדבר אז עליי לייצג את האמת גם היא לא ורודה עם אודם".

"ולמרות שאתם מתוקים ועושים לי מלא נחת בהודעות ובתיוגים ובסטוריז המהממים שלכם" היא סיכמה, "ואני יודעת שאני ואתם זה לנצח, לפעמים מותר לנשים כמוני ואנשים כמוכם להגיד שהם חלשות לפעמים וצריכות לנוח ושמישהו יכסה אותנו בשמיכה ופשוט ינשק אתנו על הראש".