גזיבו
גזיבו qtent

לשבת בשמש זה דבר נעים לכמה דקות, באיזה שהוא שלב מחפשים מקור צל ראוי שאפשר לשבת תחתיו, במיוחד בימי הקיץ החמים מאוד אצלנו בישראל. אם לא שמעתם עד עכשיו על הגזיבו, זה הזמן להכיר את פתרון ההצללה המעולה שתופס תאוצה. בכתבה הבאה תכירו את הגזיבו של חברת QTENT.

איך נראה גזיבו וממה הוא עשוי?

הגזיבו הוא פתרון הצללה בצורת מרובע, מלבן או מתומן והוא משמש כמקור צל או קירוי מפני הגשם. בשנים האחרונות אנו רואים אותו ביותר ויותר בתים ועסקים, על אף שבמדינות כמו סין וארצות הברית הוא מככב כבר הרבה שנים. חברת QTENT לקחה את הרעיון של הגזיבו הקלאסי וכיום היא מייבאת סוגים שונים של גזיבו המשמשים למטרות מגוונות שעליהן נדבר בהמשך הכתבה.

גזיבו QTENT מתהדר ביציבות וחוזק והוא עשוי מאלומיניום. השימוש בהצללת גזיבו אלומיניום מונע חלודה וקורוזיה בזכות התכונות המצוינות שיש למתכת זו. בשל כך הוא עמיד אל מול נזקי מזג האוויר. אל חלקי האלומיניום מצטרף בד הגזיבו העשוי מפוליאסטר חזק ועבה שלא מאפשר כניסה של גשם או קרני שמש חזקות. מדובר במוצר גזיבו מתקפל לתוך תיק שמאפשר אחסון וגם נשיאה ממקום למקום.

מתי רצוי להשתמש בגזיבו?

לגזיבו יש המון שימושים והוא מעולה גם בקיץ וגם בחורף. בימי שמש הוא משמש כפתרון הצללה מצוין ובימי גשם הוא מהווה כפתרון קירוי מעולה. לגזיבו יש המון שימושים שמיד נפרט עליהם.

פתרונות ההצללה והקירוי של גזיבו QTENT

מרפסת סגורה בעזרת גזיבו

הגזיבו מעולה עבור מרפסות כאשר רוצים לייצר מרפסת סגורה מבלי לקבל אישורים ומבלי לעשות שיפוץ גדול. הגזיבו מתחבר בקלות אל המרפסת ויכול לשמש אתכם לטווח ארוך מאוד. עם קירות הגזיבו לא תיכנס לכם רוח וגשם ובקיץ תחוו צל נעים בפינת הישיבה. גזיבו למרפסת הוא פתרון ייחודי שכדאי לאמץ.

פתרון הצללה המגן מהשמש

השמש החזקה בישראל היא גם מסוכנת. יש פתרונות הצללה שלא מגנים מהקרניים האולטרה סגולות המסוכנות, גזיבו נגד שמש בעל בד פוליאסטר חזק ועבה מגן מפני קרני השמש המסוכנות ומאפשר לכם ישיבה נעימה יותר, נוחה ובטוחה.

לשמור על הרכב בחנייה

יש לכם אזור חנייה לרכב בחצר הבית, אך הוא לא מקורה ויש לכם גם בעיית אישורים? עם גזיבו לרכב, אתם מסודרים בעניין זה. הגזיבו הוא פתרון קירוי מצוין לרכב שלא מצריך אישורים כלשהם. הוא פריק מתי שרק תרצו והוא שומר על הרכב שלכם בדיוק כמו בקירוי אחר שהייתם שמים.

הצללה ומיתוג יחד עבור עסקים

עסקים רבים זקוקים לפתרון הצללה כאשר הם נמצאים בירידי מכירות תחת כיפת השמיים. חברת QTENT הביאה את הבשורה עבור כל העסקים והיא מציעה עבורם פתרון מעולה של גזיבו ממותג עם הלוגו שלהם. במוצר אחד הם מקבלים גם הצללה וגם מיתוג.

בחברת QTENT תוכלו למצוא גם גזיבו לגינה בגדלים שונים שניתן להציב מעל לפינות ישיבה, מעל לבריכה ביתית או כל אזור שתרצו בחצר הבית שלכם. זהו פתרון הצללה מעולה שמאפשר לכם לשבת בחצר הבית בנוחות גם בחורף וגם בקיץ.

כתובת:ראשון לציון| טוליפמן 7 טלפון:073-3156669 דוא”ל: info@qtent.co.il