שימשית
שימשיתumbra

החלק הכי נעים בבית עם גינה, זו האפשרות לשבת בה ולהנות מהירוק שנמצא מעבר לחלון שלנו. הישיבה בחוץ הופכת נעימה כאשר יש לנו פתרון הצללה נוח בפינת הישיבה או מעל הבריכה מפלסטיק שקנינו לילדים לקיץ.

שמשיות לגינה הן בדיוק הפתרון המצוין שייצר לכם צל בגינה ויהיה לכם נעים לשהות בה. בכתבה הבאה נדבר על השמשיות המצוינות של חברת UMBRA.

היתרונות שיש לשמשיות אומברה

השמשיות של חברת UMBRA מביאות איתן יתרונות רבים. הנה מספר יתרונות שכדאי להכיר.

1. עשויות מחומרים מעולים - שמשיות לגינה של אומברה עשויות ממתכת איכותית שעליה שזור בד חזק השומר מפני קרינת השמש ויוצר הצללה על המקום שבו השמשייה מוצבת.

2. פתרון נייד שניתן לסגור בקלות - השמשיות של חברת אומברה הן שמשיות ניידות ולכן הסגירה והפתיחה שלהן היא פשוטה וניתן בכל שלב לאחסן אותן בקלות או להעביר אותן ממקום למקום בחצר הבית.

3. שמשיות לגינה בעלות משתלמת - העלות של שמשיות אומברה היא נמוכה ביחס לפתרונות הצללה קבועים ויחד עם זאת, היא איכותית וממלאת את המטרה של יצירת צל.

למי מתאימה שמשיית אומברה?

שמשיית אומברה מתאימה למקומות מגוונים. הנה מספר מקומות שבהם יכולות להשתלב השמשיות שלנו:

לשלב שמשיות אומברה בגינה - שמשיות לגינה הן פתרון מצוין כאשר רוצים ליצור נקודות צל במספר מקומות בגינת הבית. מעל פינת הישיבה, מעל הבריכה של הילדים או מעל הנדנדה או המגלשה שרכשתם עבורם.

במרפסת - דירות רבות מגיעות כיום יחד עם מרפסת. בחלקן מדובר על מרפסת סוכה שבה אין הצללה מפני השמש ויש צורך בהצללה שניתן לסגור כשרוצים. שמשיות למרפסת של חברת אומברה ללא ספק מתאימות עבור מרפסות אלו.

פתרון הצללה מצוין במסעדות - כיום על פי התקנים של משרד העבודה, בעל מסעדה חייב לדאוג לאזור חיצוני עבור מעשנים. אזורים אלו מסתדרים גם עם תקנות הקורונה שפוקדות אותנו מעת לעת. באזורים אלו חייבים שתהיה הצללה והדרך הטובה ביותר והמשתלמת ביותר היא לייצר הצללה ניידת בעזרת שמשיות למסעדות של חברת אומברה.

האם יש פתרון הצללה מקצועי יותר מהשמשיות הפשוטות?

חברת אומברה עוסקת בשמשיות הצללה מסוגים שונים. תוכלו למצוא באתר שמשיות מקצועיות בסגנונות שונים וגדלים מגוונים וכך להתאים אותן לצרכים שלכם.

שמשייה מקצועית היא שמשייה חזקה, יציבה שאינה נופלת מקצת רוח ויש לה בסיס חזק שתומך בה והופך אותה לפתרון מעולה ומשתלם. רובנו מכירים את השמשיות מפעם שהיינו לוקחים לים ומנסים לקבע בחול ולא תמיד הייתה לנו הצלחה. שמשיות של חברת אומברה לא דומות לשמשיות האלו. הן עשויות מחומרי גלם איכותיים מאוד שמקנים לשמשייה את היציבות שלה.

כמה עשויה לעלות שמשיית UMBRA?

העלות של שמשיות UMBRA משתנות עם סוג השמשייה וגודלה. ככל שהשמשייה גדולה יותר, כך העלות שלה תהיה יקרה יותר. בכל מקרה טווח המחירים הוא רחב וכל אחד יכול לבחור את השמשייה שלו על פי הצרכים הייחודיים לו והתקציב שקבע עבור מטרה זו. חברת אומברה משתדלת מאוד להגיע לטווח מחירים משתלם עבור קהל הלקוחות שרוכשים שמשיות.

יש לכם שאלות? חייגו אלינו

כתובת: ראשון לציון, טוליפמן 7 טלפון: 073-3329499 דוא”ל: [email protected]