מדרסים
מדרסים צילום: בטר באלאנס

על אף שאיננו חושבים על זה ביום יום שלנו הרי שכל אדם זקוק למדרסים. חלק זקוקים למדרסים כדי ללכת בצורה נכונה, מלאה ונינוחה יותר על הרגל, חלק משתמשים במדרסים להפחתת הסיכון לפציעות או להקלה בכאבים במהלך תקופת הטיפולים והמנוחה ואחרים זקוקים למדרסים בשל בעיה ניוונית או בעיה אחרת במבנה האנטומי של כף הרגל. המדרסים נהדרים גם לצרכי מניעה, גם לצרכי נוחות, לשיפור היציבה, שיפור ביצועים וכמובן להפחתת הלחצים על כף הרגל והימנעות מפציעות, דלקות וכאבים כרוניים. מדרסים פשוטים ממוצעים תוכלו למצוא בחנויות פארם שונות אולם מדרסים בהתאמה אישית שבאמת יתאימו לשימוש ולצרכים שלכם ויהיו עשויים מחומרי גלם איכותיים יותר תוכלו להשיג באחת מהקליניקות של Better Balance הפזורות ברחבי הארץ.

מדרסים לצרכים שונים:

מדרסים רגילים או מדרסים אורטופדיים יכולים לשמש אותנו לצרכים שונים. ההתאמה האישית נעשית לא רק עבור המידות הספציפיות של כף הרגל של המטופל אלא גם לאורח החיים שלו, לבעיותיו הרפואיות, לסגנון העמידה וההליכה שלו, רמת העומס הצפויה ועוד. להלן כמה דוגמאות של מדרסים לצרכים שונים:

  • מדרסים לעבודה – מדרסים בהתאמה אישית לפי סוג העבודה ונעלי העבודה שהלקוח משתמש בהם. יש נעליים חזקות ומסיביות ויש נעלי עקב, נעלי אלגנט, נעליים ספורטיביות ועוד. בדרך כלל יהיו אלה מדרסים דקים לשיפור הנוחות ופיזור עומסים תקין עם בלימת זעזועים משופרת.
  • מדרסים לספורטאים – מדרסים מיוחדים עם סיבי קרבון איכותיים ופורמולה מיוחדת לפיזור תקין של העומסים על כף הרגל, שיפור היציבות, חיזוק שרירי כף הרגל, בלימת זעזועים מוגברת ועוד.
  • מדרסים לחיילים – נעלי צבא אינן הנעליים הכי נוחות בעולם ובוודאי שלא מתאימות לכל רגל. מדרסים לחיילים יפחיתו את הסיכון לפציעות, ישפרו את הנוחות ויפחיתו עומסים ולחצים על כף הרגל.
  • מדרסים לילדים – מדרסים שישפרו את היציבות של ילדיכם, יפחיתו כאבים וישפרו את הנוחות שלכם בהליכה, את הביצועים הספורטיביים בכיתה ובכלל יסייעו לשמירה על הנוחות והביטחון שלהם.
  • מדרסים טיפוליים – מדרסים המותאמים לאנשים הסובלים ממחלות או בעיות שונות ברגליים ובחלקים שונים בגוף כתוצאה מעומס רב על כפות הרגליים. שימוש בחומרי גלם איכותיים ליצירת מדרסים שיסייעו להפחית מהכאבים ולשמור על בריאותם של המשתמשים.
  • ועוד...

מבנה המדרסים והיתרונות הטכנולוגיים של Better Balance:

מדרסים בהתאמה אישית באחת הקליניקות של Better Balance מותאמים לכל מטופל לאחר סריקה ממחושבת בטכנולוגיה מתקדמת כחול לבן וטכנאי מדרסים מקצועי. המדרסים מיוצרים במקום בתוך כרבע שעה מסיום הסריקה כך שתוכלו לצאת כבר מהפגישה הראשונה עם מדרסים מותאמים לצרכים שלכם ולמידות שלכם. כל מדרס מיוצר מ4-5 שכבות בעלות תרכובת שונה בהתאם לסוג המדרס הנדרש. בין היתר נעשה שימוש בשכבת PORON XRD מיוחדת הבולמת זעזועים עד פי 9 יותר ממדרסים רגילים. שכבה נוספת תהיה עשויה לפלטת PTT העשויה מחומר תרמופלסטי גמיש עם סיבי קרבון. החומרים האיכותיים עם תו תקן שוויצרי ושימוש בטכנולוגיה מתקדמת שמים את Better Balance בחזית השירות לענייני מדרסים בישראל והפכו אותה לחברה המובילה בישראל לייצור מדרסים מכל סוג ולכל צורך.

whatsapp
הצטרפו לקבוצת הוואטצאפ של ערוץ 7