אוהדי מכבי ת"א (ארכיון)
אוהדי מכבי ת"א (ארכיון) צילום: האתר הרשמי של מכבי ת"א

בגלל הנגיף. בחודש הבא תגיע מכבי תל אביב להולנד כשתתארח אצל פ.ס.וו איינדהובן במסגרת שלב הפלייאוף של מפעל הקונפרנס-ליג.

כזכור, במדי איינדהובן משחק לא אחר מאשר ערן זהבי, כוכב נבחרת ישראל בכדורגל ומי שרשם מספר שיאים במדי מכבי ת"א ממנה עבר לסין ומשם להולנד ובמדיה זכה באליפויות וגביעים.

דווקא בגלל הפיקנטריה הגדולה והגעגועים לזהבי, קיוו אוהדי מכבי להגיע למשחק הראשון מבין שניים שיתקיים בשלב הפלייאוף של מפעל הכדורגל החדש, אך באיינדהובן החליט שלא לאפשר את הגעתם וכניסתם של האוהדים הישראליים מתל אביב, זאת בשל מגבלות נגיף הקורונה.

אמנם הולנד הודיעה כי החל משבוע הבא יוכלו מחוסנים בשלוש מנות נגד קורונה להיכנס למדינה ללא צורך בבידוד גם אם הם מגיעים מ"מדינה אדומה" כמו ישראל, אך בשל המגבלה הקיימת על כמות אוהדים שמותרים להיכנס לאירועי הספורט, לא תתאפשר כניסתם של האוהדים המכבים מת"א.

על פי המגבלה הקיימת כיום בהולנד, איינדהובן יכולה להכניס למשחקיה רק שליש מתוכלת האצטדיון, כמות שעומדת על 11,000 צופים. בשל הכמות המצומצמת יחסית של אוהדים שניתן להכניס, החליטה איינדהובן שלא לאפשר את כניסת האוהדים התל אביבים ואלה יצטרכו לצפות בשחקנם לשעבר שהעלה אותם לשלב הבתים של ליגת האלופות בעבר הלא רחוק, רק באצטדיון הביתי שבוע אחרי, במסגרת משחק הגומלין בין השתיים שיתקיים באצטדיון בלומפילד שבתל אביב.