נתניהו תוקף: כשנצא מגל האומיקרון, זה יהיה למרות בנט דוברות נתניהו

יו"ר האופוזיציה, ח"כ בנימין נתניהו, מסר הערב (ראשון) הצהרה לתקשורת בה תקף את ראש הממשלה והתנהלותו אל מול גל האומיקרון.

"בנט אומר 'אין סגר אז אין פיצויים. אבל בפועל כבר שלושה חודשים אזרחי ישראל נמצאים בסגר - סגר לא-רשמי של בידודים המוניים. אזרחים, עסקים ועצמאים נפגעים כלכלית יום-יום מהקורונה ולא מקבלים שום סיוע מהממשלה", תקף נתניהו.

הוא הוסיף, "אנחנו הבאנו מיליוני חיסונים, הוצאנו את ישראל ראשונה בעולם מהקורונה ונתנו פיצוי כלכלי לכל מי שנפגעו ממנה. בנט הביא אותנו למקום הראשון בעולם במספר החולים לנפש, והוא לא נותן כלום לאזרחים ולעסקים. בפועל הוא והממשלה מעלים את מחירי הדלק, מעלים את מחירי המזון, מעלים מחירים ומעלים מיסים. כל העולם יצא מגל האומיקרון, אבל כשאנחנו נצא זה יקרה לא בזכות בנט אלא למרות בנט, ומחיר היציאה מגל האומיקרון יהיה הרבה יותר גבוה מאשר במדינות אחרות".

לדברי נתניהו, "אם הממשלה המשותקת הזאת רק היתה מקבלת החלטות, אם רק היו מצמצמים התקהלויות ומגבירים חיסונים למבוגרים ולילדים, היינו חוסכים אלפי חולים קשים ומאות אלפי חולים אחרים שחלקם יסבלו מתופעות לוואי ותסמינים במשך שנים רבות".

"גם אף אחד לא יכול לצפות מה תהיה הפגיעה ארוכת הטווח בהמוני הילדים שחלו בגלל מדיניות ההדבקה ההמונית של בנט. בנט, לא משנה כמה תראיין את עצמך לדעת בעיתונים, אזרחי ישראל מבינים שלמענם אתה לא עושה כלום", סיכם.