לפעמים יש גם יתרון לשכבות שומן נוספות
לפעמים יש גם יתרון לשכבות שומן נוספות צילום: iStock

חתולים תמיד היו להיט ברשת, אבל בחודשים האחרונים חתולה כבדה במיוחד הפכה לכוכבת אינסטגרם. למעלה מ12 אלף עוקבים ברשתות החברתיות עוקבים אחרי חתולה ליזניה שמתהדרת בכינוי "החתולה השמנה ביותר בעולם", ורבים מהם טוענים שמדובר בהתעללות בבעלי חיים.

החשבון של ליזניה שנפתח רק לפני קצת יותר משנה, כבר צבר מעריצים ומבקרים רבים. הבעלים של ליזניה החתולה טוענת שלמרות המשקל הלא שגרתי שלה- לא מדובר בהאכלת יתר. לטענתה, חלק גדול מהעלייה של ליזניה במשקל היה בעקבות היריון קודם שהיה לה, ושהיא דווקא מנסה להכניס אותה לדיאטה.

מנגד, חלק מהמגיבים טוענים כי מאז שנפתח החשבון החתולה רק עלתה במשקל ולא נראה שהיא תחת משטר דיאטטי. לדבריהם, כל ההצלחה של ליזניה ברשתות החברתיות קשורה למשקל שלה- ולא נראה שיש לבעלי החשבון מוטיבציה לשנות את המשקל שלה.

למרות שליזניה מתהדרת בתואר החתולה השמנה ביותר בעולם, בפועל מעולם לא נחשף המשקל המדויק שלה. בינתיים, התואר היה שייך בשנים האחרונות לחתול גארפילד ששקל כ18 ק"ג וכמעט ולא עשה פעילות גופנית. אחרי שהבעלים של גארפילד נפטר, החתול הכבד הועבר לידי ארגון זכויות בעלי חיים שהכניס אותו במהירות לדיאטה ודאג לו לתזוזה יומית קבועה.

רוצים עוד? כתבות חדשות כל יום בצעירים בערוץ 7- המקום בשבילכם!