עידית שלו
עידית שלו צילום: משה צישנסקי

לכבוד ראש חודש אדר ראשון שיחול מחר, עידית שלו ממשיכה בסדרת המפגשים הפתוחים והפעם מארחת את המרצה לחסידות נעמה מנוסי ואת נגה מיכלסון, מנחה של שיטת המודעות לפוריות – ללימוד מיוחד על החיבור בין הנשיות, גילוי עצמי, אכילה מיטיבה ועוד.

"חודש שבט הוא חודש הטבע וחודש אדר הוא חודש השמחה – ובתפר ביניהם צריך ללמוד על החיבור ביניהם" פותחת עידית שלו את השיחה "בכלל, הנושא של 'דימוי גוף' הוא נושא בעל משמעות חזקה מאוד היום, ורצינו להביא אותו לידי ביטוי ברוח שלנו – תמימה יותר, רכה ונעימה יותר".

במפגש יועברו 3 שיעורים – של עידית שלו, שתלמד מתורתה של ימימה אביטל על אכילה רגשית, נעמה מנוסי שתלמד על השמחה בגוף ונגה מיכלסון שתלמד על גילוי עצמי דרך מחזוריות החיים הנשית.

המפגש מיוחד לנשים בכל הגילאים ופתוח בחינם, יש להירשם אליומראש כאן

"אני שמחה על הזכות שנפלה בחלקי להיות ממובילות השיח הנשי שמדבר על החיים עצמם, על ההתמודדויות היומיומיות שלנו. למדתי אצל מורה גדולה, ימימה אביטל ע"ה, צדיקה אמיתית שהנחתה אותנו קודם כל לאהוב את עצמנו. מפה השמיים הם הגבול".

לסיום היא אומרת "לכל מי ששמחה בעבר על לימוד ימימה, על לימוד נשי, אבל עדיין לא חוותה אותו, זו ההזדמנות שלה – לחוות, לטעום ואני בטוחה שגם להחכים וליהנות".

להרשמה ללא עלות למפגש לחצו כאן