מסיבה
מסיבהצילום: PIXABAY

נקיף הקורונה לקח מאיתנו כל דבר אפשרי, וכעת, אפשר סוף סוף "לנשום קצת אוויר", הגיע הזמן לחגיגה.

ועדיין קיימת התלבטות די קשה – איפה כדאי לחגוג? במועדון בת מצווה מפואר או באולם אירועים מקומי?

במאמר זה, מועדון סקופסטאר פותחת לכם את "החידה" ומסייעת בהתלבטות הקשה מכל – אולם או מועדון. במאמר שלפניכם נדון בהבדלים, נציג את המחירים וההבדלים המשמעותיים, ונדבר על הנושא בכלליות.

מהם ההבדלים בין אולם אירועים למועדון בת מצווה?

חגיגה באולם אירועים מתאימה למגוון רחב של אירועים – חתונות, בר ובת מצווה, בריתות, ואירועים פרטיים. אולם האירועים יספק לכם את מה שאתם צריכים לבת מצווה – מקום חגיגי, וכמובן אוכל משובח. ומהצד השני, מועדון בת מצווה יספק לכם הרבה יותר! לדוגמא – מקום ייעודי וחגיגי, אוכל משובח ומצוין, אטרקציות מתאימות, וסביבה מעוצבת. במילים אחרות – במועדון בת מצווה הכל "כלול" במחיר! יתרון בולט.

בנוסף, מועדון בת מצווה סקופסטאר מיועד יותר לאירועים מהסוג הזה, להבדיל מאולם אירועים טיפוסי ומקומי. הסיבה היא די פשוטה וממוקדת – המקום הוכן, נבנה, ועוצב לצורך מטרה זאת: חגיגות בר ובת מצווה. אם אתם זקוקים למקום מתאים לצורך חגיגות בת המצווה, אטרקציות מתאימות, ואוכל מצוין, מועדון יהיה בחירה מצוינת ונכונה. בשביל השקט הנפשי שלכם, בחרו בצורה חכמה, בחרו במועדון בת מצווה נפוץ ומומלץ.

מה ההבדלים במחיר – מועדון בת מצווה VS אולם אירועים

אולם אירועים מספק שירותי קייטרינג יוצאים מן הכלל, יחד עם מקום אידיאלי וחגיגי, והרבה שמחה בלב. ברוב המקרים, אולם אירועים היא עסקה די גדולה הנעה בין 150-350 ₪ למנה, עסקה בטווח כולל של 60,000-100,000 ₪ עבור חגיגה מושקעת עם ארוחות מצוינות מכל בחינה. לעומת זאת, מועדון בת מצווה זול יותר. האטרקציות, האוכל, ושאר הירקות כלולים כבר במחיר. המחירים נעים בין 4,000-10,000 ₪ לכל היותר.

ללא ספק, מועדון בת מצווה חסכוני יותר, מותאם יותר לאופי החוויה והאירוע, ומניב תוצאות טובות יותר. בחרו בצורה חכמה, חשבו על התקציב הסופי, ובחרו במועדון בת מצווה או באולם אירועים עם המלצות בלבד.

הכירו את מועדון בת המצווה המוביל בישראל – סקופ סטאר

מחפשים מועדון לחגיגת בת מצווה מוביל בישראל? הגעתם למקום הנכון! הכירו את מועדון סקופ סטאר. מועדון Scoop Star נותן לכם את כל החוויה והתענוג שאתם זקוקים לו – כל מה שצריך לחגיגת בת מצווה. בסקופ סטאר אתם מקבלים עסקה שקשה מאוד לוותר עליה – עסקת הכל "כלול" הכוללת מגוון דברים: ספקים לבת מצווה, ארוחות מצוינים ומשובחות, פעילויות לילדים ואטרקציות, צלם תמונות ומגנטים, ועוד.

אז למה לבחור דווקא בנו? מכמה סיבות – עסקת הכל כלול, מחירים נוחים לכל כיס, וכמובן שירות אנושי. מהיום חוגגים בת מצווה בלי לשבור את הבנק! במחירים שפויים ועם שירות צמוד, הכירו את סקופ סטאר.