פגיה
פגיהצילום: shutterstock

"אמא הועברה ממחלקת יולדות לאונקולוגית, שם אושפזה עם סרטן בכבד", מספרת רייזי שליזנגר.

"המצב שלה היה קשה מאוד ולרופאים לא היה את מי להציל, אחרי חודש היא נפטרה והשאירה אותנו, 3 תינוקות בפגייה, להיאבק על החיים לבד".

משפחת שליזנגר מתגוררת בירושלים ומונה תשעה ילדים. יוכבד ז"ל (29) חלתה בסרטן במהלך הריון של שלישייה.

כתוצאה ממצבה התפתחה לידה מוקדמת מאוד והתינוקות הועברו לטיפול נמרץ יילודים. האב דוד נאלץ להתמודד בשלוש חזיתות כשחיי אשתו תלויים מנגד, כחודש בלבד לאחר הלידה נפטרה יוכבד כשהיא מותירה אחריה תשעה ילדים מתוכם 3 תינוקות בפגייה.

לעזרה הקליקו כאן>>>

בפוסט מרגש מתארת רייזי את ההתמודדות שלה כפגית זערורית ויתומה: "אבא סעד את אמא באונקולוגית ואנחנו לא זכינו לשמוע את הקול שלה אפילו פעם אחת. האחיות והרופאים בפגייה היו לנו לאב ואם עד שיצאנו מכלל סכנה וחזרנו לבית יתום".

"זיכרונות הילדות שלי ספוגים בטיפולי פיזיותרפיה, התפתחות ושיקום, כל הישג קטן היה כרוך במאמץ אדיר, ולא היתה שם אמא שתמחא לנו כפיים ותחבק בעידוד".

לפני תקופה התארסה רייזי ואין לה כיצד לגשת לחתונה: "אבא עובד מאוד קשה כדי לפרנס את הבית, אבל זה לא מספיק והמצב הכלכלי שלנו קשה מאוד. עוד חודש וחצי החתונה, אני מתחננת ומבקשת: תעזרו לי להתחתן כמו כולם, שיהיה לי דברים בסיסיים ואבי היתומים יקיים בכם את ההבטחה אם אתה משמח את שלי אני משמח את שלך, ויתן לכם בריאות אושר ונחת ילדים טובים וכל טוב".

לעזרה הקליקו כאן>>>