משה לוגסי ושי אלון
משה לוגסי ושי אלוןצילום: דוברות

לראשונה ביהודה ושומרון, טכנולוגיה חדשנית למעקב אחר הקליטה הסלולרית נכנסה לפעול במועצה מקומית בית אל שחתמה על הסכם עם חברת Flycomm.

הטכנולוגיה של Flycomm מציגה מפה מפורטת של ביצועי המפעילים הסלולריים במועצה, מתריעה על בעיות בביצועים וכיסוי חסר של שטחים וכן של רמת הקרינה באזורים השונים.

המערכת מאפשרת לפנות אל חברות הסלולר עם מידע ספציפי על מנת לדייק את הבעיות הקיימות ולהביא לפתרונן בהקדם האפשרי.

ראש מועצת בית אל שי אלון: "במסגרת התכנית לשיפור התשתיות בבית אל חתמנו על ההסכם עם חברת Flycomm שנועד להביא לראשונה את הטכנולוגיה הייחודית שלהם לרשות מקומית בישראל. באמצעות שיתוף הפעולה אנו מקווים למקד את המענה הניתן לתושבי השכונות ביישוב ולוודא כי הם מקבלים מחברות הסלולר את השירות הטוב ביותר ואת הקליטה המיטבית. זאת לצד פריסת סיבים אופטיים מתקדמים ופעולות לשיפור כלל התשתיות לרווחת התושבים".

משה לוגסי מנכ"ל Flycomm: "אנחנו מודים למועצת בית אל על האמון במערכת של Flycomm ועל כך שבחרו להיות הראשונים ביהודה ושומרון להשתמש בפתרון הייחודי של החברה. הדשבורד החכם של Flycomm מאפשר לכל עירייה לנהל את משאב התקשורת הסלולרי, לתכנן יישומי עיר חכמה, לנטר את ביצועי התקשורת בעיר בשגרה ובחירום, לנהל את רמת הקרינה הסביבתית, להגביר את השקיפות לתושב, ואת רמת השירות שהתושב מקבל. Flycomm מאפשרת לכל עיר לפתח חוסן עירוני ולהפוך לעיר חכמה וירוקה".