תיאטרון רחוב באילת
תיאטרון רחוב באילתצילום: אלון גזיאל

פסטיבל אילת לתיאטרון רחוב, חוזר וחוגג השנה עשור, עם שלל דמויות צבעוניות ועשרות אמני רחוב, להטוטנים, רקדנים, ליצנים ועוד שלל פעילויות מרהיבות לכל המשפחה, שיציפו את הטיילת בעיר וישמחו וידהימו את המבקרים.

בין המופעים הבולטים השנה, ג'וסי לוסי-מופע קומי אקרובטי עם קורטוב של רומנטיקה. שובו של קפטן פלאנט - אמן קרקס, במופע יחיד של קרקס אווירי ייחודי המשלב אקרובטיקה אווירית, בועות סבון, להטוטי אש וליצנות. מיסטר J- מופע ליצנות פיוטי ,המספר על איש אחד שאיחר להצגה ומוצא את עצמו על במת התיאטרון, כמו חלום שמתגשם הוא מעלה פנטזיות ומשחק מול ועם קהל. צפצפה- הרכב מוסיקלי קצבי ומקפיץ מביא את הגרוב לאירוע, ועוד המון.

כל אירועי הפסטיבל יתקיימו בטיילת אילת באוויר הפתוח. הכניסה ללא תשלום.

בנוסף, עד לפסח, המבקרים בעיר יוכלו גם לקחת חלק בלא פחות מ-101 חוויות שונות - עשרות פעילויות מדי יום. וכדי שיהיה גם נוח לכיס – כל הפעילויות הן ללא תשלום!

בתאגיד התיירות אילת יצרו את מיזם 101 חוויות, 0 שקלים אילת אחת, המציע חוויות חינמיות בכל ימות השבוע ולאורך כל היום בהן יוכלו המבקרים ליהנות מסדנאות יצירה, אימונים מול הים, סיורי טבע, צפרות, קולינריה ועוד.

המכנה המשותף לכל החוויות הוא המפגשים עם התושבים האילתים המקומיים, יוצרים, אמנים, אנשי תוכן וחוויה, שיעניקו למבקרים מזכרת שונה מהחופשה באילת ויספקו להם הצצה אל מאחורי הקלעים של העיר.

יוסי חן מנכ"ל תאגיד התיירות: "פסטיבל תיאטרון רחוב חוגג עשור כאן באילת, ומצליח בכל שנה מחדש להביא להמוני חיוכים, על פניהם של כל מי שמגיע לטיילת. גם בשנתיים המאתגרות שכולנו חווינו, הפסטיבל מצליח להאיר את הכול בצבעוניות ובשמחה שהוא מביא איתו, והעובדה שהוא מתקיים בשטח פתוח, היא כמובן אידיאלית בימים אלה. מקווים לראות גם השנה חיוכים של מבקרים מכל רחבי הארץ שיגיעו לשמוח איתנו באילת".

לפרטים נוספים: www.redseaeilat.co.il