משה פייגלין
משה פייגלין צילום: ערוץ 7

יו"ר 'זהות' חכ"ל משה פייגלין שיבח היום (ראשון) את החרמת תרומות הדם בדרישה להחזרת טפסים הנושאים את מונחי "אב" ו"אם".

כזכור, תורמי דם רבים, בהובלת מספר ישיבות בציונות הדתית, הודיעו שיפסיקו לתרום דם בעקבות ההחלטה לשנות את טפסי הדם של מד"א כך שיהיה כתוב בהם "הורה 1" ו"הורה 2" במקום "אב" ו"אם".

לאחר מספר שבועות, ובעקבות החרם, הוחלט לשנות את הטפסים ולהשמיט מהם כל התייחסות להורי התורמים, כך שעתה אין בהם כלל שימוש במושגי "הורה 1" או "אב" ו"אם". גם כעת החרם על תרומות הדם נמשך, כשהמחרימים דורשים להחזיר את טפסי הדם של מד"א לנוסח המקורי המציין את שורת "ארץ לידת 'אב' ו'אם'".

"הכיפות הסרוגות אינן אחראיות רק לרוב תרומות הכליה בישראל, אלא גם כנראה לרוב תרומות הדם בישראל", אמר פייגלין בערוץ הטלגרם שלו. "זה לא באמת צריך להפתיע, כי מדובר כאן במגזר שהמאפיין המובהק שלו זו אחריות כוללת לגורלו של עם ישראל. הכלל 'כל ישראל ערבים זה לזה' זורם בעורקיהם כפשוטו".

"כששאלו אותי אם יש לי העדפות למי אני רוצה לתרום כליה, אמרתי העיקר שיהיה יהודי", ציין. "תקראו לי גזען וחשוך. זה פשוט יצחיק אותי. אתם יודעים למה? כי כל הצווחנים הנאורים לא תורמים לאיש. לא ליהודי ולא לגוי. כלומר, הערכים הפרוגרסיביים הללו, שמעלים על נס את השוויון כביכול, אינם חפצי חיים באמת".

פייגלין הסביר. "כי הרי, בסופו של דבר הם לא מוכנים להקריב דבר מגופם", אמר. "מה שהם באמת רוצים עם השוויון שלהם, זה לבטל את כל ההבדלות שבאמצעותן נברא העולם. כשאין הבדל בין גבר לאישה, גם אין את הבורא ש'זכר ונקבה ברא אותם'. וכשאין הבדלה בין העמים והכל גלובלי, אז גם אין 'יצב גבולות עמים'. עניין השוויון הפרוגרסיבי הוא לבטל את ההבדלות שמעידות על המבדיל".

לדבריו, "לא השוויון מעניין אתכם ולא ערך החיים מעניין אתכם. מה שמניע אתכם באמת זו הכפירה המתוחכמת שלכם בבורא עולם. היא מתוחכמת כי אתם חלחלתם אותה לתודעה האנושים דרך כוונה טובה כביכול - לא לגרום בושה להומואים ולטרנסג'נדרים. אז החלפתם עבור הקבוצה הזו, שגם לה יש אמא ואבא, את כל הטפסים בצה"ל ובעוד מקומות ל'הורה 1' ו'הורה 2'. והדוסים האלה, שהם אלה שתורמים לכם באמת את גופם, שיסתמו את הפה והאף וימלאו גם טופס שכזה. שימלאו טופס שכשמבינים את משמעותו, אז מבחינה דתית הוא הרבה יותר גרוע מטופס עם תמונות של כל הפורנוגרפיה שבעולם".

"באיחור הבינו שם בישיבות הסרוגות את מהותה של החזית", אמר. "חסר לכם 2,000 מנות דם? אין בעיה, אומרים ראשי הישיבות, תחזירו את הטופס הקודם ותוך 24 שעות תקבלו מאיתנו 4,000 מנות דם. ומד"א מסרבים. הם מעדיפים את האידאולוגיה הפרוגרסיבית שלהם על פני הצלת חיים".

"אל תתבלבלו שם בישיבות", הוסיף. "ברור שכולנו נמשיך להציל את הפרט; ראשונים בצבא, ראשונים בכל תרומה. אבל עכשיו הזמן להציל את הכלל. להציל את האנושות כולה מהחורבן הפרוגרסיבי. אל תתנו ללחץ הרגשני הזה לבלבל אתכם. אף לא טיפת דם אחת למי שמוחק לכולנו את אמא ואבא".

בארגון "חברותא - הומואים דתיים" ביקשו להגיב: "משה פייגלין הוא הומופוב ותיק ומסור לעמדות השנאה, ובאמת דאגנו מה עלה בגורלו לאחר כל סבבי הבחירות והפאדיחה שלו שכונתה 'זהות', שב"ה נידפה ברוח. הוא כמובן לא מפספס הזדמנות להתקטננות עם הקהילה שלנו, והפעם מנסה להצדיק החרמת הצלת חיים בשם השנאה אלינו. מאחלים לו ולשאר המתקוטטים-המתקטננים רפואה שלמה".