להתמקד במטרה
להתמקד במטרהצילום: שאטרסטוק

לפעמים יוצא לנו להיות חלק משיחה על נדל"ן שבה נראה כאילו כולם יודעים על מה הם מדברים. זה נושא 'חם', ואנשים לא מהססים לזרוק מספרים, דעות ותחזיות לעתיד.

לכניסה לשידור החי לחצו כאן

מסתבר, שמי שקנה נכס במקום הנכון לפני כמה שנים - אכן עשה תשואה יפה. כל אחד מאיתנו היה רוצה להיות חלק משוק הנדל"ן והאפשרויות שהוא מציע, לקנות דירה או דירה נוספת, להשקיע כסף ולראות תשואות יפות. העניין הוא שרובנו לא יודעים איך לעשות את הצעד הראשון כדי להבין בתחום, מאיפה בכלל להביא כסף, ואיך להיות בטוחים שזו העסקה הנכונה.

זה עוד יותר משמעותי כאשר ברור לנו שזה בדיוק הזמן לעלות על הגל ולהיות חלק מהתשואות. אנחנו לא רוצים לפספס את המומנטום, ולהיות מאלה שבעוד חמש עשרה שנה יתאכזבו מכך ש'לא קנינו או השקענו במקום ובזמן הנכון'.

לרגל צאת ספרו של דביר דימרי 'יותר נדל"ן משכל', מתארח דביר בוובינר מיוחד של קרתא השקעות כדי להסביר ולתת כלים על עולם ההשקעות. אלה יהיו כלים פרקטיים, שמסבירים בצורה הכי פשוטה את הדברים הבסיסיים ביותר לכל משקיע מתחיל:

  • הכלים המדוייקים לבחינת עסקה טובה או רעה
  • איך עושים את הצעד הראשון בתחום
  • מאיפה מביאים הון ראשוני
  • איך קופצים למים ומתחילים להשקיע
  • איך מבטחים את עצמנו מהפסד של כל הקרן?

גם אם השקעת כבר בעולם הנדל"ן, ואפילו הצלחת, הוובינר הזה יעשה לך סדר בראש ויגרום לך להסתכל על עולם ההשקעות ועל עולם הנדל"ן אחרת, לקראת ההשקעה הבאה שלך. תדע יותר טוב איך לבדוק עסקה, איזה עסקאות לחפש, איך לתכנן שנים קדימה ומה הצעדים הבאים שלך.

אחד הדברים הכי בסיסיים שצריך לדעת על השקעות הוא שבסוף, אף אחד לא יעשה במקומך את הצעד. ההשקעה היא שלנו. בסוף צריך לקבל החלטה, לחתום ולהעביר את הכסף. כמו הרבה בחירות אחרות בחיים, אנחנו יכולים לשבת באולם ולצפות במה שקורה ואנחנו יכולים לקחת חלק במה שקורה, אבל בשביל זה צריך לבחור, לרדת מהיציע ולקחת חלק.

זה נכון גם לגבי הכניסה לעולם הזה בכלל, וזה נכון גם לגבי בדיקה של עסקה - אפשר לבדוק, להתייעץ, לשאול אלף שאלות, אבל מגיע שלב שבו כבר אין טעם בכל השאלות. העיסקה ברורה. הסיכון ברור. הסיכוי ברור. הכל על השולחן. צריך פשוט לעשות את הצעד.

לכניסה לשידור החי לחצו כאן