השאיפה לזקן המושלם
השאיפה לזקן המושלם צילום: iStock

אם חשבתם שהטלוויזיה הישראלית מתדרדרת, מוזמנים לבדוק מה קורה בשאר העולם. מחתולי הגיהנום ועד זריקת פיצה למיקרוגל ריכזנו עבורכם את תכניות הריאלטי ההזויות ביותר מרחבי העולם שייתנו לכם פרספקטיבה חדשה על התכניות בארץ.

תחרות הזקנים

יש כאלו שבמקום לגלח את שיער הפנים- מנסים להפוך אותו ליצירת אומנות. בתכנית Whisker Wars מתחרים מתמודדים עם שאיפה אחת- לגדל את הזקן או השפם המדהימים ביותר בעולם. למרות שגידול זקן לא נשמע כמו משהו מסובך יותר מדי, מתברר שמדובר בעבודה קשה עם תחרות צמודה והרבה אמוציות. המתמודדים נאלצים לעבור שיפוט קבוע של הזקן שלהם, כאשר מעל הכל מתנוסס החלום הגדול של כולם- לזכות באליפות העולמית לשפמים וזקנים.

חתולי הגיהנום

אחרי שנגמרו הרעיונות לתכניות על גידול ילדים, יש מי שהתקדם לשלב הבא- הדרכת הורים לחתולים. בתכנית "החתול שלי מהגיהנום" מגיע המומחה לגידול חתולים ג'קסון גלקסי ומבקר בכל פרק אצל משפחה אחרת שמתקשה לגדל את החתול שלהם.

מדרגות הקרח

עד כמה אנשים ילכו רחוק בשביל להרוויח פרס בטלוויזיה? נראה שהיפנים מנסים לבדוק את השאלה הזאת בכל פעם מחדש. בתכנית הזויה במיוחד, המתמודדים צריכים לעלות יחפים על מדרגות קרח בשביל להגיע אל הפרס המיוחל. הקושי הגדול בתחרות הוא לא רק להצליח לעלות במדרגות, אלא גם לברוח מהמתמודדים שניסו לעלות והחליקו.

זריקת פיצה מקצועית

לא ממש ברור למה מישהו חשב שזה רעיון טוב, אבל מסתבר שיש תכנית יפנית על זריקת פיצה למיקרוגל של השכנים. בתכנית המתמודדים זורקים צלחת מעופפת בצורת פיצה למיקרוגל במרחק של עשרים מטרים מעבר לרחוב. מה שבטוח- לפחות ההורים של הזוכה המאושר סוף סוף גאים על יכולות הפריזבי המבוזבזות שלו.

הקמצנים בהגזמה

הגבול בין חסכן לקמצן הוא חמקמק במיוחד, אבל יש אנשים שללא ספק כבר חצו את הקווים. בתכנית "קמצנים מוגזמים" מבקרים בכל פרק בבית אחר בו חוסכים בצורה מוגזמת ומציגים את צורת החיים שלהם. בתכנית ניתן לראות אנשים שמעדיפים לגור בבית ללא רהיטים או לאכול מנות לא גמורות של אנשים אחרים במסעדות, כאשר לצופים נשאר רק לתהות- מה הם עושים עם כל הכסף שנשאר?

רוצים עוד? כתבות חדשות כל יום בצעירים בערוץ 7- המקום בשבילכם!