לא תמיד קל לצאת אחרי סופת שלגים
לא תמיד קל לצאת אחרי סופת שלגים צילום: iStock

בני זוג ששהו בבקתה מרוחקת בסיירה קואנטי בצפון קליפורניה נאלצו להישאר שם יותר זמן מהמתוכנן כאשר סופת שלגים קברה את הבקתה בה שהו. לאחר שבאזור ירדו קצת למעלה מ5 מטרים של שלג, השלגים כיסו את דלתות היציאה ולכדו את בני הזוג בתוך הבקתה.

למרות שהם נתקעו ללא יכולת לצאת, בני הזוג לא פנו לעזרה והעדיפו להישאר בתוך הבית למשך חודשיים עד שנגמרה האספקה. רק לאחר שנגמרה האספקה בני הזוג התקשרו לכוחות ההצלה ותיארו את המצב אליו נקלעו.

מכיוון שכל הכבישים לאזור היו חסומים בעקבות השלגים, לא הייתה אפשרות להגיע בקלות אל הבית שקבור בשלג ובני הזוג חולצו לבסוף בעזרת מסוק שהוזנק בשבילם. בסרטון שפורסם בעמוד הפייסבוק של מחלקת ההצלה האווירית של קליפורניה, ניתן לראות את המסוק מגיע אל הבית מוקף השלג. לפי הדיווחים, המסוק נחת בסמוך לבקתה למרות הרוחות העזות שהיו במקום, וכוחות ההצלה הצליחו להגיע אל בני הזוג ולהוציא אותם יחד עם הכלב שלהם.

חלק מן המגיבים לסרטון תהו מדוע בני הזוג לא יצאו דרך החלונות, שלפי הסרטון לא נראה שהיו חסומים בשלג, ויש כאלו שהציעו שאולי בני הזוג דווקא העדיפו ליהנות קצת מהשקט. מנגד, חלק מהמגיבים טענו שסביר שבני הזוג קיוו שהסופה תפסיק והם יוכלו לצאת מהבית, ורק כאשר האספקה שלהם נגמרה הבינו שהם ייאלצו לבקש חילוץ.

כוחות ההצלה דיווחו כי בני הזוג חולצו בשלום והועברו לאזור בטוח במדינה. נשאר רק לקוות שאחרי חודשיים כאלו הם יימצאו לעצמם מקום עם מזג אוויר קצת יותר חמים.

רוצים עוד? כתבות חדשות כל יום בצעירים בערוץ 7- המקום בשבילכם!