אנגלית לילדים
אנגלית לילדיםFREEPIK

השער לעולם האקדמי והתעסוקתי עובר ביכולת גבוהה ובשליטה בשפה האנגלית. עשרות שנים במערכת החינוך מראים נותנים עגומים למדי. שיטת הלימוד המסורתית של שינון אוצר מילים ומבחני אנסין לא משיגים את המטרה הרצויה.

פחות מ 42% מכלל תלמידי ישראל נבחנים ב 5 יחדות לימוד ועוד פחות מכך שולטים במבחנים הפסיכומטריים, הדורשים יכולת גבוהה בשפה האנגלית. הורים רבים מנסים לתת מענה ולסייע לילדים שלהם להצליח באנגלית או להתקדם בתחום ונעזרים במורים פרטיים שמעבירים למעשה את אותו החומר שלומדים בבית הספר.. המורים הפרטיים שחלקם מלמדים במערכת החינוך מכינים לבחינות של בית הספר.

המורים בבית הספר עושים כמיטב יכולתם, אך כמעט בלתי אפשרי ללמד כיתה הטרוגנית של 30 תלמידים בה יש פערי לימוד גדולים כל כך. העולם השתנה ואיתו השפה הטכנולוגית והדיגיטלית היוצרת מקומות תעסוקה חדשים בתחומי ההיי טק והמדע. לימודי אנגלית לילדים יכולים וצריכים להתבצע גם בדרך אחרת. למידה באונליין ידועה כיום כדרך יעילה מאוד ללימודי אנגלית ועל כן, אם אתם מעוניינים להעניק לילדים שלכם כבר מגיל הצעיר את היכולת ללמוד את השפה החשובה הזאת, כדאי מאוד שתבררו על לימודים מקוונים לילדים באנגלית.

מה היתרונות בלימוד אנגלית לילדים?

לימוד אנגלית לילדים כבר מגיל קטן הוא ללא ספק מקפצה משמעותית שתסייע לילדכם להתמודד כבר מגיל צעיר עם השפה האנגלית ותתן להם את הכלים הנחוצים בחטיבה ובתיכון. כיום ניתן למצוא לימוד אנגלית לילדים לכיתה א, וכמובן גם לימוד אנגלית לשאר כיתות היסודי בכל רמות הלימוד אשר יעשירו את ילדכם בצורה חווייתית ואיכותית.

לפניכם כמה סיבות למה כדאי להתחיל ללמד ילדים כבר בגיל צעיר אנגלית:

"המוח בגיל צעיר הוא כמו ספוג" זו אמירה נכונה גם מדעית שמראה שלילדים יש קליטה מהירה יותר לשפות שמאפשרת להם ללמוד בו זמנית גם עברית וגם שפה נוספת מבלי שהם "יתבלבלו" או בלי חשש שלימוד אנגלית "יפגע" בלימודי העברית. זו טעות לחשוב כך.

סיבה נוספת ללמידה באונליין, בשונה מלמידה פרונטלית היא שלילדכם תהיה ההזדמנות להתנסות בדיבור בשפה האנגלית. ילדכם יוכל לשמוע ולשוחח עם ילדים בני גילו ומורים שמדברים אנגלית כדי שיוכל להתנסות באופן מעשי בשיחה איתם. זה יתרום לו בטחון רב ויעניק לו חוויה חיובית לעתיד. ההבנה שיש לו את היכולת והמסוגלות לפתח שיחה באנגלית תהיה משמעותית. ילד מגיל קטן שעושה את צעדיו הראשונים בשיחה ובשמיעה של השפה האנגלית יבחין טוב יותר מילד שהתחיל ללמוד בגיל מאוחר, בדקויות של השפה וזהו יתרון משמעותי עבורו.

בנוסף, מדובר בלמידה של תרבות עשירה שמקיפה את תחומי חייו בחיי היום ביום בסרטים, בפרסומות, במשחקי מחשב ובטיולים לחו"ל ובכך הוא יתרם עוד יותר ותהיה לכך השלכה נוספת לגבי יכולותיו הלימודיות באופן כללי, בהקניה של כלים לימודיים שירכוש כבר מגיל צעיר.

ומעל לכל הסיבה העיקרית היא כמובן דאגה לעתידו האקדמי והתעסוקתי המחייב שליטה גבוהה בשפה האנגלית. לכולנו ברורה וידועה החשיבות של לימוד השפה האנגלית. חלקנו אף מתמודדים בעבודה עם קשיים בשל אי ידיעת השפה האנגלית שלבטח לא נרצה שילוו גם את הדור הבא.

לימודי אנגלית לילדים - איך לבחור את החוג המתאים לילדכם?

כדי שילדכם יקבלו את ארגז הכלים המתאים שייתן להם מענה ראוי לידיעה של השפה האנגלית להמשך לימודיהם אין צורך לנסוע מרחק רב בפקקים ולחפש מורים פרטיים שמלמדים אחד על אחד. גם לימוד קבוצתי איכותי שנעשה על ידי מורה מנוסה ובעל ניסיון עשיר יכול לתת מענה ראוי בהחלט בעיקר בהיבט החברתי חוויתי של תהליך הלמידה המותאם לגילאים הצעירים, בייחוד לילדי היסודי הזקוקים להביט החברתי. ללמידה המקוונת יש יתרונות רבים. כך למשל זה חוסך עבורכם ההורים זמן יקר של הסעות וכמובן אלפי שקלים בתשלום למורים פרטיים שגובים בממוצע 100 ש"ח לשיעור אקדמי של 45 דקות.

בתחשיב השנתי מדובר בהרבה מאוד כסף. ילדכם בהחלט יכול ללמוד אנגלית ולהתקדם משמעותית גם בלי לצאת מהבית ואם משולבת בלמידה גם שיחות אונליין עם דוברי השפה האנגלית אז מדובר ברווח כפול ומכופל. יחד עם זאת, למידה מקוונת לא מתאימה לכל הילדים וישנם ילדים שזקוקים ללמידה של אחד על אחד.

יתרון נוסף שיש באונליין היא הגמישות בשעות ובבחירה של ימים ושעות מרובים ורמות למידה הומוגניות שיבטיחו שילדכם ישתלב בקבוצתה המתאימה לו מבחינת רמת למידה המתאימה לו וכמובן חשובה גם האינטראקציה שיש למורה עם ילדים, מומלץ לנסות תחילה בשיעור הנסיון ולראות איך השיעור עבור ילדכם.