מרכיבים ביחד פאזל.
מרכיבים ביחד פאזל.צילום: https://www.pexels.com/

מי מאיתנו לא הספיק להיכנס לבידוד בשנתיים האחרונות? אנחנו כבר יודעים כמה הימים האלה עשויים להיות לא נעימים ולהוות אתגר משמעותי גם עבור האנשים החסינים ביותר.

לפניכם מספר רעיונות שינעימו למבודדים האהובים עליכם את הזמן ויקלו עליהם את הימים הקשים הללו.

למשפחה: משחקי קופסה

משחקים הם דרך נהדרת להעביר את הזמן בכיף, וליצור חוויה מהנה ומאגדת לכל בני הבית.

הינה שלושה רעיונות למשחקים שמתאימים במיוחד למשפחות:

1. פאזל: זוהי דרך קלסית להעסיק את הידיים ואת המוח. היתרון בפאזל הוא שאפשר לעבוד עליו במשך ימים שלמים, בנפרד או ביחד, כל אחד לפי החשק ומצב הרוח שלו. הקפידו לבחור פאזל המתאים לכל המבודדים. אם יש בבית גם קטנטנים, תוכלו להוסיף פאזל תואם לגילם, כך שהם יוכלו לשבת ולהרכיב אותו ליד המבוגרים ולהרגיש חלק מהפעילות המרגשת.

2. משחק חדר בריחה: חדרי בריחה הם הלהיט של השנים האחרונות. ולמי שלא יכול לצאת מהבית – אפשר להביא את החדר אליו. בחנויות המשחקים תוכלו למצוא מגוון של משחקי חדר בריחה, שמאתגרים את המשתתפים בפתרון חידות ומשימות עד הגעתם לפתרון הנכסף. זהו משחק המתאים לילדים ומבוגרים כאחד, ויוצר חוויה משותפת, ייחודית ומרגשת.

3. מונופול: אי אפשר לטעות עם הקלסיקה הזאת. המונופול מתאים לכל הגילאים, וניתן לשחק בו שוב ושוב בלי שיימאס. לרוב משחקי מונופול הם ארוכים ומפותלים כך שהבידוד יעבור כהרף עין.

לזוג צעיר: מתנה רומנטית

נראה שזוגות צעירים השרויים בבידוד זכו בכל הקופה. הם אינם צריכים לטפל בילדים קטנים והם פטורים מללכת לעבודה. כעת יש להם יותר זמן ליהנות האחד במחיצת השנייה.

לפניכם שני רעיונות למתנה רומנטית שתנעים את זמנם יחד ותעזור להם לשמר את הניצוץ:

1. מארז גבינות ויין: כמה מענג לשמוע דפיקה בדלת ולגלות מאחוריה מארז מפנק שמחכה רק לכם. מארז מפנק עם גבינות משובחות לצד בקבוק יין אדום מומלץ שיהפכו את הערב שלהם לרומנטי במיוחד.

2. משחק שאלות זוגי: ישנם מגוון של משחקים המציעים שאלות מעמיקות ומעניינות, שבני הזוג יכולים לשאול זה את זו. חלק מהמשחקים מערבים אלמנטים רומנטיים נוספים, כמו משימות או פינוקים קטנים שאפשר לבצע אחד עבור השנייה. בצורה זו, הם ינצלו את הבידוד להעמקת ההיכרות ביניהם ולחיזוק הקשר הזוגי.

למבודד הבודד: מתנות נגד שעמום.

לא פשוט לעבור בידוד ביחידות. אנשים מסויימים עשויים לראות זאת כפינוק, אך יש כאלו אשר יחושו קושי. אחד האתגרים הגדולים שניצבים בפני המבודד הוא תחושת השעמום ובזבוז הזמן. לכן, אנו ממליצים לתת לו מתנה שלא רק תעסיק אותו, אלא אף תיתן לו תחושה של עשייה והתקדמות.

1. קורס אינטרנטי: שובר לשיעורים וירטואליים הם פתרון מצויין לבידוד. יש מגוון רחב של קורסים שתוכלו לרכוש –שפה זרה שמזמן רציתם ללמוד, תכנות, יוגה לחיזוק שרירי הליבה והגוף ואפילו בישול שבעקבותיו תוכלו להכין מנות נפלאות ולהגישן לצד יין רוזה משובח. עוד קורסים נפלאים אשר יוכלו להעביר לכם את הזמן הם ציור ופיסול, לימוד של משחקים כמו שש־בש, שח־מט ועוד. למעשה תוכלו לפתח את עצמכם בכל תחום, שכן כעת יש לכם את הזמן לעשות זאת.

2. ערכת "עשה זאת בעצמך": טרנד ה DIY חזק מתמיד ומאפשר לכם להשקיע ולפנק את המבודד בערכה שבה האפשרויות הן בלתי מוגבלות. השתמשו בידע שלכם על המבודד כדי לדעת בדיוק מה מתאים לו ומה יעזור לו לנצל את הזמן בצורה מספקת ונעימה.