הבנייה באיתמר
הבנייה באיתמר צילום: לב ההר יזמות

עם התקדמות מיזמי הבניה השונים ביישוב איתמר שבשומרון ולקראת השלמת הבניה והמכירה בהם החלו, באיתמר להתקדם לתכנון מפורט של שכונה נוספת שעתידה לאכלס כמאה משפחות חדשות.

מדובר בתהליך שמעולם לא בוצע באיתמר והוא מהווה פריצת דרך נוספת בתהליך הצמיחה המואץ שהיישוב עובר בשנים האחרונות.

"קהילת איתמר היא קהילה שמכילה גוונים רבים- מבוגרים וצעירים, בוגרי ישיבה, חקלאים ומורים, עצמאיים", אומר חננאל אלקיים מזכיר איתמר, "אנחנו מכינים את היישוב לצמיחה באותו מרחב שמאפשר לכולם להצטרף".

אחת החברות שעוסקות בפרויקט היאחברת לב ההר שיצאה לאחרונה בקמפיין שמספר על היתרונות הרבים של איתמר. בין השאר, סיפרו בקמפיין על העובדה שכעשרים משפחות רכשו בית חדש באיתמר בשנה האחרונה.

"אצלנו, בשני פרויקטים שאנחנו מקדמים באיתמר נרכשו 15 בתים", מספר יונתן ביתן מנכ"ל חברת "לב ההר", "התחלנו בפרויקט שנכנסנו אליו, יחד עם חברת בן פורת. פרויקט שהיה תקוע שנים ארוכות ביישוב. תמחרנו מחדש, ביצענו התאמות תכנוניות ואז יכולנו לצאת לשיווק שהביא 7 משפחות מחוץ ליישוב".

נוסף לפרויקטים של לב ההר, השלימה לפני כשנה חברת הר כביר את מכירת הבתים בפרויקט נופי ארומה באיתמר. לצד הפרויקט הזה, נבנה בימים אלו פרויקט לב ההר באיתמר שמציע דירות גדולות מאד ובמפרט גבוה.

"במסגרת הרצון לשמר את הגיוון הקהילתי באיתמר החלטנו להציע בתים שהם קצת שונים בנוף של איתמר ומאפשרים לשלב את היתרונות של איתמר; קהילה, טבע נגיש, חינוך מדהים ואוירה ונוף תנכי יחד עם בית מדהים ומפנק", מספר יונתן ביתן.

את כל מה שביתן מספר על איתמר הציגה החברה במהלך הקמפיין האחרון שנתן דגש על ההתפתחות של האזור כולו ואיתמר.

את ההתפתחות הזו ניתן לראות באופן ברור באתרי הבניה של חברת לב ההר באיתמר. פרויקט הבית באיתמר- שחברת בן פורת וצוות העובדים שלה סיימו את בניית שלב השלד לאחרונה ופרויקט לב ההר באיתמר שהצוות של חנן רוזנמן החל לעבוד שם לפני כחודשיים וכיום הם לקראת סיום השלד.

"יש שלוש דירות אחרונות בפרויקט. אני חושב שכדאי לנצל את ההזדמנות שהאכלוס של הבית יחסית קרוב. ברגע שנסיים את השלד בפרויקט לב ההר באיתמר מחירי הבתים יעלו בהתאם ורק מי שיזדרז יספיק ליהנות מהמחיר העכשווי", מסביר יונתן.

לפרטים על פרויקט לב ההר באיתמר לחץ כאן