גבי דניאל
גבי דניאל צילום: מור צידון

חברי פרויקט 252 דנו השבוע בנושא רגיש במיוחד: האם ניתן לעקוף אח או אחות בוגרים בדרך לחופה? הדיון היה פורה ועלו בו דעות לכאן ולכאן.

"לא צריך להתחשב", אמרה אחת המשתתפות, "אין סיבה שאם אח אחד מצא והשני (הגדול) עדיין לא מצא הוא לא יתחתן, אבל חשוב לנהוג ברגישות בעיני". לעומתה טען אחד המשתתפים, "עדיף לחכות שהאחים הבוגרים יתחתנו קודם".

בסוף הדיון הפתיע גבי דניאל מנהל התוכן של פרויקט 252, בגילוי לב נדיר שיתף את סיפורו האישי. "הנושא הזה של "לעקוף" הוא נושא מאוד רגיש, ומי שלא חווה אותו על בשרו באמת שלא יכול לדון את מי שעובר וחווה את זה. לפני 4 שנים הייתי מתוסכל מכך שאני לא מתחתן, בדיוק אחותי הקטנה התחתנה. ולא סתם התחתנה - היא התחתנה בפעם השניה בתוך שנה. בחורה בת 20. פעמיים בשנה (התחתנה. התגרשה אחרי 4 חודשים. ותוך שנה כבר עמדה שוב מתחת לחופה). בשיא הכנות - פרגנתי לה מכל הלב".

"אבל כשעמדתי שם מתחת לחופה בפעם השניה, התפרקתי", משתף גבי. "לא יכולתי לעמוד בחופה וברחתי לקומה השניה של האולם. בכיתי את חיי. שאלתי את עצמי 'גבי מה דפוק בך? איך אחותך הקטנה יכולה להתחתן פעמיים בשנה ואתה לא מסוגל להתחתן ואתה כבר בן 30?' באמת שהייתי עצוב".

לסיכום אמר גבי דניאל, "איך בסוף התחתנתי כולכם יודעים (יש ביוטיוב של פרויקט 252 למי שפספס) אבל המסר שלי מהסיפור האישי שאני חוויתי שזה באמת נושא מאוד כאוב, וגם מי שמפרגן - זה לא עובר אצלו 'בשקט'".

עדיין לא חברים בפרויקט 252? הצטרפו עכשיו בקלות בלחיצה כאן וקבלו כלים למציאת זוגיות.